Проект бібліотеки "Література рідного краю на допомогу шкільній програмі" для учнів 8 -го класу

Традиція Муніципальної бібліотеки Добрянського підтримувати читацькі інтереси вчителів української мови та літератури Буковини, а також школярів, спонукає нас продовжувати знайомство наших шанувальників з краєзнавчою літературою за та її новими обличчями.

Сьогодні в рамках авторського проекту Муніципальної книгозбірні "Література рідного краю на допомогу шкільній програмі" пропонуємо відвідувачам сайту Доброї бібліотеки та нашим юним читачам чергову відеопрезентацію. Даний матеріал стане в нагоді старшокласникам 8-х класів та тим, хто цікавиться літературною спадщиною України. У відеопрезентаціїї представлено твори жовнірської тематики письменника Юрія Федьковича та «Меланхолійний вальс» Ольги Кобилянської, новели та сторінки із життя чернівецького періоду Ірини Вільде, фрагменти роману «Вирок» Михайла Івасюка, творчість поетів Бориса Бунчука та Володимира Вознюка.