Новини
15.05.2013
Згадуючи Михайлину Коцюбинську...

Згадуючи Михайлину Коцюбинську...

В Муніципальній бібліотеці ім. А.Добрянського відбулася презентація книги «У мерехтінні найдорожчих лиць»: Згадуючи Михайлину Коцюбинську». Ця книжка нещодавно побачила світ у київському видавництві «Дух і літера», що спеціалізується на виданні якісної європейської літератури. А презентувала це ошатне видання український літературознавець, доктор філологічних наук, професор Елеонора Соловей, яка є його упорядником і відповідальним редакторам.
далі ...
13.05.2013
Меридіани серця

Меридіани серця

Днями фонди Муніципальної бібліотеки імені А. Добрянського поповнили два вишукані видання... 
далі ...
30.04.2013
Мистецькі дарунки

Мистецькі дарунки

Муніципальну бібліотеку ім. А.Добрянського часто відвідують гості нашого міста. Під враженням від унікальності цієї книгозбірні вони з часом надсилають для бібліотеки вартісні видання. Так ми отримали два надзвичайно цікаві мистецькі видання, які надіслала викладач Національного університету «Києво-могилянська академія» Луція Забава.  Ці книжки надзвичано цінні для нашої бібліотеки, адже Анатолій Добрянський та  Ігор Ґерета  приятелювали і залюбки спілкувалися на тему мистецтва.  Години приємних бесід завжди непомітно спливали, адже в них  було безліч спільних зацікавлень та захоплень великим і вічним.  
далі ...
26.04.2013
Кульпростір. Події

Кульпростір. Події

По-справжньому теплий і сонячний тиждень напередодні Вербної неділі подарував чернівчанам перші суцвіття і запросив завітати на цікаві мистецькі заходи...
далі ...
25.04.2013
Великдень на Буковині

Великдень на Буковині

Воскресіння Христове – найбільше свято усього християнського світу. Цей празник наповнений багатою символікою, кожна дія у приготуванні до свята чи під час святкування неодмінно щось означає. Зустріч Великодня на Україні увінчана сакральною звичаєвістю. Проте кожен регіон має свої особливості. Як готувалися, які ритуальні обов’язки виконували під час великих свят у нашому краї – про це розповідає розлога книжкова виставка й художня композиція Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського «Великдень на Буковині».  
далі ...
19.04.2013
Культпростір. Події

Культпростір. Події

Ми поволі наближаємося до зустрічі Великодня... 
далі ...
16.04.2013
Силуети старовинних Чернівців

Силуети старовинних Чернівців

За пропозицією Асамблеї Міжнародної ради з питань охорони пам’яток та визначних місць (ICOMOS), створеній при ЮНЕСКО, Центр культурної спадщини ЮНЕСКО оголосив 18 квітня «Міжнародним днем пам’яток та визначних місць» В Україні цей день має назву "День пам’яток історії та культури".  
далі ...