Культпростір. Події

«З нагоди 50-річного ювілею Чернівецького державного телебачення в  академічному обласному музично-драматичному театрі ім.О.Кобилянської  відбулася святкова імпреза. У ці дні, коли телебачення святкує золотий ювілей,  відкривається нова сторінка в його історії. – мовлення переводиться на цифровий формат»
(Буковина. – 2011. – 11 листопада)

«Колективу Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської – 80 років! Багато теплих слів, спогадів, подарунків від гостей.
  З привітанням до Чернівців приїхали театри з інших областей – львівський імені Заньковецької, вінницький, тернопільський, коломийський, з міста Фюрт (львівський і тернопільський отримали свої нагороди, вибороні на фестивалі Золоті оплески Буковини)»
(Український погляд. – 2011. – 8 листопада).

«Гості – з Києва, Одеси, Львова; наші чернівецькі – з філармонії, медичного університету, училища мистецтв, “Трембіти”, машзаводу, з міської та обласної ради.
У видавництві «Прут» побачила світ книга «Моя Сторожинеччина».
Упорядник видання – журналіст і письменник Ярослав Лижник.
У книзі йдеться про минуле та сучасне найбільшого за площею району на Буковині,   історію краю, сучасне життя мешканців Підгір’я, відомих людей, вихідців із цього району»
(Молодий буковинець. – 2011. – 7-8 листопада).

«В залі обласної філармонії відбувся авторський концерт відомого чернівецького музиканта, композитора і виконавця Євгена Воєвідка. Прозвучали написані ним симфонічні твори, фрагменти із мюзиклів, твори для голосу й оркестру у виконанні академічного симфонічного оркестру під диригуванням Тараса Курила, академічного камерного хору Чернівців, естрадного гурту «Ґвавт» тв відомих виконавців сучасної української пісні. Прозвучав уривок із фольк-опери «Дон-Жуан гуцульський або Люба-згуба», теми з мюзиклів «Берестечко» та «То лише казка»
(Буковина. – 2011. – 8 листопада).

News of cultural life for the local press

On the occasion of 50th anniversary of Chernivtsi State television in Regional Academic Music and Drama Theatre im.O.Kobylyanskoyi
held a festive event.

The personnel of the Chernivtsi Regional Academic Ukrainian Musical Drama Theater named Olga Kobylyanskoy - 80 years.

The publishing house "the Prut" was released book "Moya Storozhynechchyna." Compiler Edition - journalist and writer Jaroslav Lyshnyk.

In the Regional Philharmonic Hall Concert was famous Chernivtsi musician, composer and performer Eugene Voyevidka

Nachrichten des kulturellen Lebens der Lokalpresse

Anlässlich des 50. Jahrestages der Chernivtsi staatliche Fernsehen in Regional Academic Music and Drama Theatre im.O.Kobylyanskoyi
einer festlichen Veranstaltung   statt.

Das Personal des Chernivtsi Regional Academic ukrainischen Musical Drama Theater namens Olga Kobylyanskoy  ist  80 Jahren alt.

Der Verlag "Pruth" war Buch  "Moya Storozhynechchyna" von Journalist und Schriftsteller Jaroslav Lyshnyk   veröffentlicht.

In der Regional Philharmonic Hall Concert presentierte sen Schaffen der berühmter  Bukowiener Musiker, Komponist und Performer Eugen Voyevidka.