NEW «Петер Демант: дивись, читай, пізнавай...»
Новини
20.09.2019
Нові надходження. Бібліотека   А.Авдєєва

Нові надходження. Бібліотека А.Авдєєва

Сьогодні дещо призабутий український письменник-молодомузівець Михайло Яцків якось сказав, що “...в пам'яті людей залишаються тільки добрі люди і добрі книжки”. Цей афоризм дуже дорогий і знаковий для Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського. 
далі ...
19.09.2019
В пошуках чар «Червоної Рути»

В пошуках чар «Червоної Рути»

В ці вересневі дні вулиці Чернівців і мистецькі майданчики міста заповнили молоді музиканти та виконавці, більшість з яких вперше потрапили в столицю Буковини. Це зі всієї України приїхали музичні гурти на легендарний ювілейний Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики «Червона Рута», якому виповнюється 30 років. 
далі ...
13.09.2019
Культпростір Чернівців

Культпростір Чернівців

«Осінь весільна» відгуляла в Чернівцях. У Чернівецькому музеї архітектури і побуту відбулося Обласне фольклорне етнографічне свято «Осінь весільна». Як на справжньому весіллі, гостей там зустрічали музики та дружки з дружбами. Обрядові дійства відбувались на обійстях та на головній сцені музею. 
далі ...
13.09.2019
     Нове видання. "Щоденник" - фрагменти життя Т.Шевченка  в період 1857 – 1858 років

Нове видання. "Щоденник" - фрагменти життя Т.Шевченка в період 1857 – 1858 років

Сьогодні шанувальники сайту DOBRABIBLIOTEKA мають змогу познайомитись з фрагментами щоденникових записів Т.Г.Шевченка, які склали основу нового видання, що побачило світ у Львівському видавництві АПРІОРІ в 2015 році і днями потрапило на полиці Муніципальної книгозбірні Добрянського.   
далі ...
12.09.2019
Нові надходження

Нові надходження

Пропонуємо Вашій увазі нову книгу молодої канадської письменниці Сюзан Гаррісон та два романи – сповіді письменниці з Галичини, колишньої журналістки Оксани Кузів. 
далі ...
10.09.2019
Поезії в дарунок:  "ВИКРУТАСИ ЕЙДОСА" Валентини Бендерської

Поезії в дарунок: "ВИКРУТАСИ ЕЙДОСА" Валентини Бендерської

Днями Муніципальну книгозбірню Добрянського відвідала гостя з Ізраїля - українська письменниця Валентина Бендерська. Зачарована архітектурною спадщиною нашого міста та книжковою колекцією книгозбірні поетеса, яка кілька останніх років проживає на Святій землі, поділилася з нашими читачами власними поетичними творами , подарувавши чернівчанам чотири збірки нових поезій.  
далі ...
09.09.2019
КНИГИ РІДНОМУ МІСТУ -  ЧЕРНІВЦЯМ

КНИГИ РІДНОМУ МІСТУ - ЧЕРНІВЦЯМ

Серед всіх клопотів і негараздів, на які нарікають сьогодні чернівчани, є один гарний і світлий промінь в нашому місті – тут видаються дуже добрі і вартісні книги. Правда, для цього багато років у владних коридорах виношували ідею виділити кошти на книги про місто та його історію, для популяризації культурної та історичної спадщини, формування позитивного і привабливого іміджу міста. 
далі ...