Новини
17.10.2018

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Увага! Продовжуємо пропонувати відвідувачам нашого сайту нові надходження книгозбірні.  
далі ...
17.10.2018

«З осіннього зажнивного снопа Володимира Качкана» Літературна зустріч - презентація з галицьким письменником і науковцем

Зустріч з Володимиром Атанасійовичем Качканом у Муніципальній бібліотеці відбулась у вузькому колі. Прозаїк, поет, фольклорист, історик і теоретик української літератури та етнокультури, пресознавець, педагог, громадсько – культурний діяч презентував присутнім та подарував книгозбірні три своїх останніх доробки : «Сповідь душі», «Той що бачить Вічність» та «50 філософем».  
далі ...
12.10.2018

Петер Демант: дивись, читай, пізнавай.

Протягом 20 вересня – 23 листопада 2018 року на базі Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського управлінням культури Чернівецької міської ради реалізується проект «Петер Демант: дивись, читай, пізнавай. 
далі ...
12.10.2018

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ- переклади видавництва «Старого Лева»

Увага, нові надходження. Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського отримала переклади українською мовою німецько – англо та французькомовних художніх творів, що побачили світ у видавництві «Старого Лева». Зокрема:   
далі ...
10.10.2018

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ - видавництва «Ярославів Вал» серії «БУкЛіт»

Увага, нові надходження. Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського за кошти міста отримала чотирикнижжя видавництва «Ярославів Вал» серії «БУкЛіт» - Бібліотека української літератури. Це зокрема:  
далі ...
09.10.2018

Культпростір Чернівців

Першого жовтня відійшов у вічність відомий чернівецький сурмач, артист оркестру Заслуженого буковинського ансамблю Чернівецької обласної філармонії, учасник оркестру народної музики «Буковина» Центрального палацу культури Чернівців Василь Васильович Козак, який впродовж 14 років щодня виходив на вежу міської ратуші з мелодією незабутньої «Марічки». 
далі ...
08.10.2018

Топ – п’ятірка захоплюючих романів про жінку та кохання

Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського пропонує своїм читачкам п’ять жіночих романів - книг перекладених з французької мови Леонідом Кононовичем, Євгенією Кононенко та Іриною Серебряковою про життя сучасних європейок, що вийшли у Видавництві Старого Лева в 2017 році.  
далі ...