Новини
08.07.2018

Культпростір Чернівців

27.06.2018 – 6.07.2018 Актуальна думка: «Це місто створене Для Раювання…» Т.Севернюк Незважаючи на літню спеку, яка переходить в сильні грозові дощі, в Чернівцях проходять міжнародні фестивалі, презентуються нові книги, відкриваються цікаві виставки, відбуваються покази нових фільмів, а на підмостках театру ставлять нові прем’єрні вистави.  
далі ...
25.06.2018

Мистецька сторінка "ЧЕРНІВЦІВ НЕСМЕРТНІ СИЛУЕТИ..."

  Пропонуємо чернівчанам, що сьогодні живуть в нашому дивовижному місті, і всім читачам нашого сайту, інтерактивну мистецьку сторінку під назвою «Чернівців несмертні силуети…» 
далі ...
23.06.2018

Культпростір Чернівців

У Чернівцях «Буковинські зустрічі». Фольклорне пісенне свято відбудеться 30 червня та 1 липня. Воно охопить центр міста, парк ім.Т.Г Шевченка та вулицю Ольги Кобилянської. На Міжнародний фестиваль приїде 35 колективів з Польщі, Угорщини та Румунії, де збереглися осередки фольклору буковинців. 
далі ...
22.06.2018

Віртуальна книжкова виставка до Дня Конституції України

28 червня 1996 року на ранковому засіданні 5 сесії Верховної Ради України 2 скликання було прийнято Основний закон - першу Конституцію Незалежної української держави. В пам'ять про цю доленосну подію для України щорічно святкується  державне свято - День Конституції України.  
далі ...
21.06.2018

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Шановні відвідувачі нашого сайту та читачі Муніципальної книгозбірні, пропонуємо Вам перегорнути сторінки цього нового мистецького альбому і поповнити свої знання про Чернівці та отримати враження від міста, якого Вам, в силу певних обставин, не довелось бачили наживо… 
далі ...
18.06.2018

Ідеї юних художників.

В рамках літньої практики вихованці Чернівецької художньої школи ім. Миколи Івасюка відшукують в місті цікаві історичні місця та влаштовують поблизу них справжні творчі сесії. Одна із груп юних художників під керівництвом викладача Ольги Василівни Поляк вирішила влаштувати «інтервенцію» у дворик Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського. 
далі ...
15.06.2018

Культпростір Чернівців

 В очах така печаль і меланхолія, Як вандрувницька коломийка в глупу ніч; На українську душу монополія, Якою та була впродовж сторіч. Та ще печать фатуму чорторийського, Тягар новітньовавилонського ярма. Життя у фільмах явами-обривками Прожито-вистраждано недарма.                                                    
далі ...