Новини
23.06.2018

У Чернівцях «Буковинські зустрічі». Фольклорне пісенне свято відбудеться 30 червня та 1 липня. Воно охопить центр міста, парк ім.Т.Г Шевченка та вулицю Ольги Кобилянської. На Міжнародний фестиваль приїде 35 колективів з Польщі, Угорщини та Румунії, де збереглися осередки фольклору буковинців. 
далі ...
22.06.2018

Віртуальна книжкова виставка до Дня Конституції України

28 червня 1996 року на ранковому засіданні 5 сесії Верховної Ради України 2 скликання було прийнято Основний закон - першу Конституцію Незалежної української держави. В пам'ять про цю доленосну подію для України щорічно святкується  державне свято - День Конституції України.  
далі ...
21.06.2018

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Шановні відвідувачі нашого сайту та читачі Муніципальної книгозбірні, пропонуємо Вам перегорнути сторінки цього нового мистецького альбому і поповнити свої знання про Чернівці та отримати враження від міста, якого Вам, в силу певних обставин, не довелось бачили наживо… 
далі ...
18.06.2018

Ідеї юних художників.

В рамках літньої практики вихованці Чернівецької художньої школи ім. Миколи Івасюка відшукують в місті цікаві історичні місця та влаштовують поблизу них справжні творчі сесії. Одна із груп юних художників під керівництвом викладача Ольги Василівни Поляк вирішила влаштувати «інтервенцію» у дворик Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського. 
далі ...
15.06.2018

Культпростір Чернівців

 В очах така печаль і меланхолія, Як вандрувницька коломийка в глупу ніч; На українську душу монополія, Якою та була впродовж сторіч. Та ще печать фатуму чорторийського, Тягар новітньовавилонського ярма. Життя у фільмах явами-обривками Прожито-вистраждано недарма.                                                    
далі ...
15.06.2018

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Приємний подарунок з Дрогобича На адресу Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського часто надходять більші чи менші пакунки з книгами від щирих приятелів книгозбірні.  На цей раз невелика посилка надійшла з міста Дрогобича від Михаїла Гранда – автора, чиє ім’я для нас було приємним відкриттям.
далі ...
15.06.2018

Літо з книгою в Муніципальній…

 До Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського днями завітали школярі одного із загонів літнього табору Чернівецької гімназії № 6.
далі ...