NEW «Петер Демант: дивись, читай, пізнавай...»
Новини
02.06.2020
На робочий стіл філологові

На робочий стіл філологові

Ознайомлення з новинками мовознавчої літератури. У процесі свого життя та своєї діяльності люди мають властивість вступати у різні стосунки з іншими людьми, обмінюватись досвідом в усіх сферах багатогранного людського життя, передавати цінну на їх погляд інформацію від покоління до покоління. І це спілкування відбувається з допомогою мови. Мова душа кожної національності і її найцінніший скарб. 
далі ...
29.05.2020
Журналістові  на замітку

Журналістові на замітку

Сьогодні ми запропонуємо Вам низку книг з найдревнішої із професій – журналістики. Треба сказати, що її величність Журналістика, як явище духовної культури, існувала не завжди. Вона виникла на певному етапі історичного розвитку людства, коли виникла потреба в масовій інформації. 
далі ...
27.05.2020
Нові надходження

Нові надходження

Важливо, що саме в цей тривожний період карантину не тільки читачі мають потребу саме читати більше добрих книжок, але й виходять друком давноочікувані видання. Саме такою є надзвичайно поважна і серйозна книга – наукова монографія нашого щирого і прихильного читача, який не відмовляє у консультації з маловідомих і складних історичних подій – Ігоря Андрійовича Піддубного. Піддубний І.А. Партії, парламент, король та уряд. Розвиток і взаємодія елементів політичної системи Румунії у 1918-1940 рр.: монографія / І.А.Піддубний ; наук.ред.О.І.Сич. – Чернівці: Друк Арт, 2019. – 912 с.
далі ...
26.05.2020
Скарбничка для літніх читань. Читаємо на канікулах.

Скарбничка для літніх читань. Читаємо на канікулах.

Якщо через онлайн конференції та самостійне опанування предметів ти не встигаєш читати, то радій - насичений шкільний графік скоро буде позаду. А перед тобою відкривають свої двері літні канікули. Літо - саме час для знайомства з новими книгами. 
далі ...
26.05.2020
Молитва до мови

Молитва до мови

Мово! Пресвятая Богородице мого народу! З чорнозему, з любистку, м’яти, рясту, євшан-зілля, з роси, з дніпровської води, від зорі і місяця народжена. Мово наша! Мудра Берегине, що не давала погаснути земному вогнищу роду нашого і тримала народ на небесному олімпі волелюбності, слави і гордого духу. 
далі ...
25.05.2020
25 травня - День філолога

25 травня - День філолога

25 травня  українська громадськість відзначає День філолога. Це професійне свято фахівців, які шанують і примножують багатство українського Слова. 
далі ...
21.05.2020
Нові надходження. Гіперпростір Мічіо Кайку

Нові надходження. Гіперпростір Мічіо Кайку

Подарувати книгу в бібліотеку-значить визначити престиж цієї книгозбірні, її місце в культурному та інтелектуальному житті рідного міста, краю та нашого суспільства. Тому працівники бібліотеки ім. А.Добрянського щиро вдячні всім тим читачам, які опікуються долею нашої книгозбірні та приносять в дар цікаві книги. 
далі ...