NEW «Петер Демант: дивись, читай, пізнавай...»
Новини
21.06.2019
Культпростір Чернівців

Культпростір Чернівців

16 червня в столиці БУКОВИНИ в Музеї під відкритим небом відбувся 11 фестиваль «ОБНОВА – ФЕСТ». Чернівчан та гостей міста, що відвідали Фестиваль організатори та учасники свята дивували концертними виступами, лекціями, фестивальним квестом, дитячою галявиною «Обнова – ленд». Під час свята, як і обіцяли організатори, продовж цілого дня працювали майстерні для усієї сім’ї. Ремісниче містечко представило клуб історичної реконструкції «Берсерк», а легендарну «Червону руту» виконали близько чотирьох тисяч людей.  
далі ...
21.06.2019
  28 червня - особливий день в історії нашої держави

28 червня - особливий день в історії нашої держави

День 28 червня, починаючи з 1996 року, став особливим днем в історії нашої держави. 1996 року у ніч на 28 червня депутати Верховної Ради від імені Українського народу – громадян України всіх національностей, виражаючи волю народу та спираючись на багатовікову історії українського державотворення, прийняли першу Конституцію Незалежної України.
далі ...
19.06.2019
  Увага! Новий підручник з літературознавства

Увага! Новий підручник з літературознавства

До уваги студентів та вчителів літератури нове літературознавче видання, яке щойно потрапило на книжкову полицю Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського – підручник Г.Токмань «Методика навчання української літератури в середній школі».  
далі ...
18.06.2019
Нові надходження видавництва " БУКРЕК" для дітей

Нові надходження видавництва " БУКРЕК" для дітей

Наймолодшим читачам наша книгозбірня пропонує два найновіші дитячих видання, які з’явились на світ в чернівецькій друкарні «Букрек»: «Золота карета»- буковинські казки  в записах Михайла Івасюка та «Дракон це вам не динозавр» - віршовані історії чернівецької поетеси Юлії Косівчук.  
далі ...
14.06.2019
Культпростір Чернівців

Культпростір Чернівців

16 червня в столиці БУКОВИНИ в Музеї під відкритим небом відбудеться 11 фестиваль «ОБНОВА – ФЕСТ» - найочікуваніша подія літа у Чернівцях. Духовні розважання, автентична музика та майстерні, фестивальний квест та дитячий «Обнова- ленд» чекають на присутніх. Також у чернівчан та гостей міста, що відвідають Фестиваль буде можливість почути наймасовіше виконання пісні «Червона Рута» 
далі ...
14.06.2019
Нові надходження видавництва "  БУКРЕК"

Нові надходження видавництва " БУКРЕК"

 До уваги шанувальників книги та нашого сайту нові видання , які щойно потрапили на книжкові полиці Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського. Сьогодні знайомимо Вас з подарунком, який було зроблено нашій книгозбірні Чернівецьким видавництвом «Букрек».
далі ...
13.06.2019
 «Збирач і популяризатор музичних скарбів - О.Залуцький».    З книжкової  полиці українського педагога, музиканта і краєзнавця.

«Збирач і популяризатор музичних скарбів - О.Залуцький». З книжкової полиці українського педагога, музиканта і краєзнавця.

Днями в Муніципальній бібліотеці ім. Анатолія Добрянського відкрито розгорнуту книжкову виставку « Олександр Залуцький - збирач і популяризатор музичних скарбів» на базі видань приватної колекції відомого українського педагога, музиканта і краєзнавця-Олександра Васильовича Залуцького. 
далі ...