Новини
14.08.2018

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Шановні наші читачі, Муніципальна бібліотека останніми днями поповнила свої книжкові фонди приємною і цікавою книжковою новинкою – творчим науковим доробком нашого земляка Василя Андрійовича Шендеровського. 
далі ...
13.08.2018

Культпростір Чернівців

 Актуальна думка: «Володимира Михайловського по праву можна назвати серцем Буковини. Журналіст, письменник, громадський діяч, він як ніхто розумів дух цього краю і майстерно розповідав про нього на сторінках рідної газети Буковина та у своїх книжках». Н.Величко.
далі ...
10.08.2018

Професор Володимир Качкан і його книги

На адресу вулиця Українська, 22, Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського часто надходять бандеролі з різних закуточків України…звичайно, з новими книгами. Проте, без перебільшення, чи не найбільше таких книжкових дарунків ми отримуємо з Івано-Франківська від поета, письменника, філософа, поважного енциклопедиста-народознавця, ученого-філолога, академіка Академії Наук Вищої Школи України, завідувача кафедри українознавства Івано-Франківського національного медичного університету, професора Володимира Атаназійовича Качкана. 
далі ...
10.08.2018

Слідами великого Кароля Мікулі. В Муніципальній польський музикознавець Ева Славінська-Дагліг

В час прогресивних технологій потрібно йти в ногу з часом, аби нашу працю було видно і вона була доступною для всіх користувачів. І не тільки в своєму місті, своєму краї, але й у світах.  
далі ...
08.08.2018

Мистецька зустріч з музикою та співачкою і поетесою Ларисою Беловою

В затишній залі Муніципальної бібліотеці ім. А.Добрянського відбулася чергова зустріч тележурналістки Жанни Одинської «Творці культурних Чернівців». Після попередньої, де мова велася про дуже серйозні проблеми сьогодення та виклики історії з професором М. Юрієм, це була зустріч з музикою…і з Чернівцями. 
далі ...
06.08.2018

Культпростір Чернівців

2.08.2018 -05.08.2018  Актуальна думка: « Чи чули люди, ви колись, ті звуки від органу? Зрівняти можна їх лише з красою океану… Яка ж у ньому сила, люди! – здригається весь зал, Тремтить земля вже під ногами, неначе десь обвал. Боюсь робити вдих і видих, щоб не втрачати мить, Якщо закінчаться ці чари – буденність прилетить… Автор: Gallka 
далі ...
03.08.2018

Життя і таємниці Петера Деманта . Сторіччю Петера Деманта присвячується

 Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського вже багато років серед книжкових приватних колекцій відомих чернівчан зберігає справжню родзинку для книгоманів - домашню бібліотеку Петера Деманта – чернівчанина, який народився в 2 серпня 1918 року м. Інсбрук ( Австрія),однак після переїзду батьків на Буковину, провів своє дитинство і юність в Чернівцях.  
далі ...