Новини
29.12.2017

Культпростір Чернівців

29.12.2017 Актуальна думка: "Чернівці потрапили до списку міст з найкрасивішими вечірніми пейзажами" vsviti.com.ua 
далі ...
28.12.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Шанувальникам історії цивілізації та релігії, що тісно переплітається з містикою, пропонуємо дві унікальних нових книги, якими щойно поповнилась наша книгозбірня.  
далі ...
28.12.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Фонди Муніципальної бібліотеки поповнилися цікавими та оригінальними книгами, які Вам обов’язково захочеться прочитати. Пропонуємо Вам ознайомитися з цими цінними виданнями ближче, завітавши до Муніципальної.  
далі ...
27.12.2017

Музыкальный дар Фортуны – Чехия Буковине. К 175-летию со дня рождения Адальберта Гржимали.

  Перед Новим роком Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського отримала довгоочікуваний подарунок від чернівчанина - дослідника музичної культури Чернівців – Леоніда Флейдермана. В ювілейний рік для Войтеха Гржималі пропонуємо вашій увазі щойно надіслані унікальні матеріали зі світлинами з домашнього архіву пана Флейдермана.  
далі ...
26.12.2017

«Проблеми та шляхи популяризації туристичних дестинацій Буковини»

 В читальній залі Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського проведено майстер-клас на тему «Проблеми та шляхи популяризації туристичних дестинацій Буковини» для студентів для ІІІ-IV курсів кафедри менеджменту і туризму Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету.
далі ...
26.12.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

 Наприкінці року фонди Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського поповнилися цінними надходженнями з українського літературознавства. Серед них особливе місце займають книги письменника, драматурга, літературознавця, кандидата хімічних наук, прозаїка, есеїста, багатолітнього директора Львівського літературно-меморіального музею Івана Франка і невтомного дослідника його творчості Романа Горака.
далі ...
22.12.2017

Культпростір Чернівців

22.12.12.2017 – 26.12.2017 Актуальна думка: Через поле, через гай Йде до діток Миколай. У білесенькій торбинці Він для всіх несе гостинці. (М.Пономаренко)  
далі ...