Новини
01.11.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Осінь має свій настрій, свої відтінки чаю та кави. І, звісно ж, свої книжки. Теплі книжки, які колектив доброї бібліотеки вам, власне, пропонує відкрити. Тож запрошуємо усіх ознайомитися з новою літературою, яка поповнила стелажі нашої Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського!
далі ...
30.10.2017

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

 Актуальна думка: «Осінь. Осінь. Кожен змоклий листочок хочеться підняти і подякувати, що був – зелений…»
далі ...
30.10.2017

Гості доброї бібліотеки

 Аби потвердити вкотре той факт, що Чернівці були і залишаються на день сьогоднішній негласною культурною столицею Європи, стали читачі Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського із гімназії № 3.
далі ...
23.10.2017

«Слідами Реформаторів»

Завжди при переході між століттями відбуваються дуже знакові – в історичному, економічному, державотворчому вимірі – переломні події в державах та світі. Таким був в Європі кінець ХV – початок XVI століть, перехід від феодального способу життя і діяльності до капіталізму, що й зумовило до ідеологічного руху проти католицизму. 
далі ...
20.10.2017

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

 Актуальна думка: Чернівці – місто перлина Буковини, котре завжди милувало око та манило до себе. Величні пам’ятки архітектури, розкішні храми, старовинні площі, затишні вулички, привітні перехожі – все це Чернівці
далі ...
19.10.2017

Степан Процюк в Муніципальній

 17 жовтня в Муніципальній бібліотеці ім. А.Добрянського відбулася презентація нового психологічного роману відомого письменника Степана Процюка «Травам не можна помирати».
далі ...
17.10.2017

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

6.10.2017 – 9.10.2017 Актуальна думка: Чернівці- місто любові. Всі ми однієї крові. Тут люди щирі та привітні, Веселі, у своїй справі помітні. Чернівці- кажуть, малесенький Париж. Це наше місто- це престиж. Панує тут взаємність і любов, Тече в нас чернівецька кров. ( Інна Д. Чернівці) 
далі ...