Новини
20.04.2018

Врятуйте «Дім з кришталевими вікнами»,- просить Муніципальна...

19 квітня в приміщенні Муніципальної бібліотеки імені Анатолія Добрянського з нагоди «Року культурної спадщини в Європі» відбувся круглий стіл на тему: «Збереження архітектурного ансамблю: «Будинку з кришталевими вікнами» за адресою Українська,22.
далі ...
20.04.2018

Культпростір Чернівців

Актуальна думка: «Павло Дворський – це не просто один з найвідоміших українських співаків. Це – справжній будівничий Українського Світу в музиці. Маючи за плечима 40 років творчої діяльності, пан Павло продовжує творити свої музичні перлини, пропагуючи українську мову та культуру».                                                                                        
далі ...
13.04.2018

Культпростір Чернівців

Третій рік поспіль в Музеї просто неба фахівцями учбово- методичного центру культури Буковини в Чернівцях проводиться мистецьке свято під назвою «Христос Воскрес! Воскресне Україна!». У святі взяли участь народні аматорські колективи всієї Чернівецької області
далі ...
13.04.2018

Спадщина Чернівців німецькою

 Сьогодні ми спробуємо наблизити вас до літератури Буковини німецькою мовою, аби ви переконалися, що Чернівці справді неординарне місто.
далі ...
10.04.2018

СПОВІДЬ. Ірина Михайлівна Беклемішева

9ність  Пропонуємо читачам Муніципальної біблотеки ім. А. Добрянського статтю Олени Росинської та Ігоря Хілька, присвячену українській художниці - Ірині Михайлівні Беклемішевій.
далі ...
06.04.2018

Культпростір Чернівців

Днями Центральну площу Чернівців прикрасили велетенські креативні великодні писанки, розписані відомими чернівецькими художниками. 
далі ...
04.04.2018

Світле Христове Воскресіння

 «Пасха», «Великдень», «Воскресіння Господнє» – усі ці найменування здавна використовуються нами для того, щоб сповістити про, без сумніву, одне з найголовніших свят в культурі українського народу.
далі ...