Новини
15.05.2018

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Увага! В нашій книгозбірні нові видання !  Пропонуємо Вашій увазі документально – біографічний роман народженого у Чернівцях письменника та журналіста Романа Кракалія. 
далі ...
11.05.2018

Культпростір Чернівців

У Чернівецькій філармонії відзначили переможців обласного туру Всеукраїнської мистецької програми «Нові імена - 2018». Його мета – відкривати нові дитячі таланти. Серед відомих лауреатів обласної програми «Нові імена» є і відомий чернівецький скрипаль Костянтин Лук’янюк, який нині навчається в США. 
далі ...
07.05.2018

Виставка «Маленькі Чудеса» в проекті «Культурний спадок і нащадки»

Днями в Муніципальній бібліотеці ім. А. Добрянського в рамках проекту «Культурний спадок і нащадки» відкрито виставку дитячих творчих робіт під назвою «Маленькі Чудеса».
далі ...
07.05.2018

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Шановні читачі Муніципальної бібліотеки ім А.Добрянського, книгозбірня поповнила свої книжкові фонди новим інтерактивним виданням «Наші Чернівці» - путівником, над яким працювали відома в місті архівістка Марія Никирса та журналістка Анастасія Сєрікова і який днями було презентовано у Ратуші.  
далі ...
04.05.2018

Культпростір Чернівців

 У сесійній залі  Чернівецької мерії днями презентували книжку про примаря (мера) Чернівців 1941 року – Трояна Поповича упорядники цього видання – архівіст Драгош Олару та журналіст Сергій Воронцов. 
далі ...
27.04.2018

Культпростір Чернівців

У Ратуші презентували інтерактивне видання «Наші Чернівці» - путівник, над яким працювали відомий в місті архівіст Марія Никирса і журналістка Анастасія Сєрікова. 
далі ...
25.04.2018

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ - Соломія Крушельницька. Міста і слава

Пропонуємо нашим читачам нову розкішну книгу - фотоальбом, якою поповнилась Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського. Це неординарне видання присвячене українській співачці, яка за життя набула світової слави. Її ім’я добре відоме в мистецьких колах.Йдеться про Соломію Крушельницьку.  
далі ...