Новини
12.01.2018

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

 Актуальна думка: За тиждень після коляди, напередодні Нового Року (за старим стилем) - Щедрий Вечір. За християнським календарем - це день преподобної Меланії. В народній традиції обидва свята об'єднались, і тепер маємо Щедрий Вечір або свято Маланки. Колектив Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського щиро вітає Вас із цим святом. Бажаємо нехай всі плани реалізуються у Новому році.
далі ...
12.01.2018

В гостях у Муніципальної дует «Скриня»

В рамках проекту «Творці культурних Чернівців», який  на запрошення Муніципальної бібліотеки ім.А.Добрянського погодилася вести тележурналістка,  лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії ім.О.Кобилянської ,  авторка книг про відомих людей науки й культури Жанна Одинська, в новорічно - різдвяні дні  відбулась зустріч з героями її книг - відомим  родинним дуетом "Скриня" - Заслуженими  артистами  України Володимиром та Марійкою Лобураками.
далі ...
09.01.2018

Достойний син свого батька

8 січня – 125 років від дня народження українського мовознавця-славіста, професора, доктора філології, політичного діяча, дипломата, Надзвичайного Посла і Повноважного Міністра УНР в Берліні Романа Степановича Смаль -Стоцького [Roman Smal-Stocki] (1893 – 1969). 
далі ...
09.01.2018

Переможці літературно - мистецьких премій

2017 рік відкрив літературно – мистецькому світу чимало нових імен завдяки існуючим  всеукраїнським  та  міжнародним преміям. Щоб наші читачі були в курсі останніх подій, які відбуваються в літературно – мистецьких колах краю та світу,   пропонуємо Вашій увазі імена переможців та фіналістів найбільш відомих нагород та відзнак  у культурній сфері.  
далі ...
05.01.2018

Культпростір Чернівців

Актуальна думка: Різдво – дивовижне свято в усьому світі. Воно приносить тепло і радість у кожну родину. Радість яка триває понад два тисячоліття і пригадує нам Різдво Господнє. Як підготуватися до святкування , щоб нічого незабути. «Погляд» підібрав 12 порад, які можуть кожному стати в пригоді . 
далі ...
02.01.2018

«Новорічна відкритка» – шанс повернутись в дитинство.

Вашій увазі представляємо підбірку найбільш популярних «Новорічних відкриток» минулої  доби з півтора тисячної приватної колекції листівок чернівчанина Юрія Миська.  
далі ...