Новини
04.08.2017

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

Актуальна думка: Це край мій Буковинський, до болю український, до згину дорогий! Я жадібно вбираю, його красу і силу духу. Потрібним хочу бути, хоч рядовим, хоч стерновим, хоч ниткою вітрила земного і голосного корабля, який пливе до сонця
далі ...
28.07.2017

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

Актуальна думка: «Місто, де вулиці миють з милом, а підмітають трояндами. Місто, де єдиний сонячний годинник досі показує «віденський» (європейський) час. Місто, де хвилі вулиць розсікає єдиний у світі будинок-корабель. Місто, де щодня опівдні на балкон Ратуші виходить сурмач і грає «Марічку» Артем Стельмашов. Місто, де підмітають трояндами. 
далі ...
21.07.2017

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

Актуальна думка: «Різних міст є у світі багато, Та до вас я завжди посміхнусь. І куди б не водили дороги, Я у місто своє повернусь» Надія Башинська  
далі ...
20.07.2017

”Головний француз Чернівців” або «Ів Монтан із Коломиї»

 20 липня виповнюється 75 років відомому науковцю, романісту, перекладознавцю, літературознавцю, культурологу, кандидату філологічних наук, доценту, завідувачу кафедри сучасних іноземних мов та перекладу факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Тарасу Дмитровичу Івасютину.
далі ...
18.07.2017

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

Актуальна думка: Шановні гості! Йдіть до нас на свято! Сьогодні ярмарок — і тут всього багато! Бо ж люди в нас такі талановиті, А їх серця і чисті, і відкриті! Вони для вас ці речі змайстрували, Щоб ви раділи й дещо купували! (Нар.) 
далі ...
17.07.2017

"ПОДОРОЖУЄМО ЛІТЕРАТУРАМИ СВІТУ З МУНІЦИПАЛЬНОЮ"

Уже традиційно Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського запрошує усіх свої читачів до захоплюючої подорожі літературами світу. Сьогодні подумки, ми «відвідаємо» незвичайну країну Західної Європи, що входить до Сполученого королівства Великої Британії та Північної Ірландії – Англію.
далі ...
12.07.2017

«Вечірні зустрічі в Муніципальній»

В рамках авторської програми «Вечірні зустрічі в Муніципальній» відбувся вечір «Різні долі в Долі однієї Людини» присвячений пам’яті народної артистки України Ольги Ільїної (1937-2014).
далі ...