NEW «Петер Демант: дивись, читай, пізнавай...»
Новини
22.03.2019
Шевченкіана від чернівецького колекціонера Юрія Миська

Шевченкіана від чернівецького колекціонера Юрія Миська

 В рамках відзначення 205- річниці від дня народження Великого Кобзаря днями в Муніципальній бібліотеці було відкрито колекційну виставку екслібрисів присвячених Тарасу Григоровичу Шевченку. Представив на глядацький суд частину своєї колекції із трьох десятків екслібрисів чернівецький нумізмат, філателіст і збирач рідкісних книг про великого українського поета - Юрій Мисько,
далі ...
21.03.2019
  21 березня -Всесвітній день поезії

21 березня -Всесвітній день поезії

Колектив Муніципальної книгозбірні вітає усіх поетів, наділених чарівним даром натхнення і творення! Усіх, сповнених любов'ю і розумінням краси віршованого та пісенного слова! Усіх, хто в душі є творем!
далі ...
20.03.2019
Марія Максакова в Чернівцях

Марія Максакова в Чернівцях

 На початку березня цього року відома оперна співачка Марія Максакова відвідала Чернівці з метою віднайти коріння Максиміліана Карловича Максакова, якого члени її сімї вважають основоположником музичної родини Максакових. В Чернівцях вона зустрілась із журналістами.Одне із інтервю, яке було надано літредактору газети " Чернівці" - Надії Пожарук ми пропонуємо нашим читачам. 
далі ...
19.03.2019
Живій легенді  сучасної української поезії  - Ліні Василівні  Костенко присвячується...

Живій легенді сучасної української поезії - Ліні Василівні Костенко присвячується...

Сьогодні небайдужі до вишуканого поетичного Слова читачі Муніципальної книгозбірні та сайту вітають чарівну жінку – королеву української поезії – Ліну Василівну Костенко з прийдешнім ювілеєм. 
далі ...
18.03.2019

До уваги шанувальників книги та нашого сайту нове трикнижжя – художній проект журналістки Тетяни Терен « RECвізити. Антологія письменницьких голосів»- видання, які щойно потрапили на книжкові полиці Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського.
далі ...
15.03.2019
Культпростір Чернівців

Культпростір Чернівців

«Нема в нас сонця, як Тарас…»-Так оцінив велич Шевченківського слова наш видатний краянин Юрій Федькович. Цього року Шевченківські дні на Буковині були особливими. Магічна дата – 205 років від дня народження геніального українського поета – налаштовувала краян на піднесений настрій і бажання зробити свій внесок на вшанування ювілейних роковин. Такі відчуття охоплювали учасників традиційного обласного конкурсу читців «Хвилююче слово Пророка»,
далі ...
05.03.2019
Володимиру Івасюку присвячується ...

Володимиру Івасюку присвячується ...

4 березня – 70 років від дня народження композитора і поета Володимира Івасюка, 24 (27) квітня - 40 років від дня трагічної смерті молодого генія (1949 – 1979) 
далі ...