NEW «Петер Демант: дивись, читай, пізнавай...» NEW «Буковина, її минуле і сучасне» Париж; Філадельфія; Детройт; Зелена Буковина, 1956.
Новини
22.12.2020
Нові надходження

Нові надходження

Фонд Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського поповнюється не тільки художньою літературою. На днях нам пощастило отримати в подарунок від високошановного професора кафедри української літератури філологічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича Володимира Антофійчука дуже цікаве і корисне видання. Книжка «На арфі Господній…Біблійний інтертекст у поезії Дмитра Загула» - це друкований варіант відкритої лекції, яку прочитав професор Антофійчук В. І. 5 червня 2020 року. Антофійчук В. І. На арфі Господній…Біблійний інтертекст у поезії Дмитра Загула: Відкрита лекція в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича 5 червня 2020 р. Чернівці: Букрек,2020. 64 с: іл. 
далі ...
16.12.2020
Інтелектуальний календар ГРУДЕНЬ-2020

Інтелектуальний календар ГРУДЕНЬ-2020

Сьогодні, в цей прохолодний грудневий день, відомий в наукових колах історик-археолог та дослідник історії середньовіччя, доктор історичних наук, професор, заступник Генерального директора з наукової роботи Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника … і давній друг Муніципальної книгозбірні імені Анатолія Добрянського – Сергій Володимирович Пивоваров святкує свій ювілейний день народження.
далі ...
14.12.2020
Нові надходження

Нові надходження

Фонд Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського поповнився поетичною новинкою. Наша давня читачка Ірина Каспрук (Сонячна) порадувала працівників бібліотеки несподіваним подарунком – дебютною збіркою віршів «Вплітаючи квіти у своє волосся…»Неймовірно приємно було отримати від Ірини цю книжечку, адже вона свого часу відвідувала при Муніципальній бібліотеці авторську мистецьку світлицю «О, що то є – поезія землі?», яку багато років очолювала поетеса Тамара Севернюк з талановитими чернівчанами. Тут робила свої перші поетичні спроби та самовдосконалювалася, щоб через багато років видати власну збірку. Каспрук І. Вплітаючи квіти у своє волосся / Ірина Каспрук. – Тернопіль: Видавництво «Крок». – 140 с. 
далі ...
11.12.2020
Нові надходження

Нові надходження

Маємо приємність презентувати нашим читачам видання з таким милим автографом «Добрій бібліотеці Добрянського з любов’ю і вдячністю від автора». І як стверджує сам автор (шановний науковець), що Муніципальна бібліотека ім. А.Добрянського першою мала честь отримати такий дарунок. Филипчук Олександр Забутий святий: Князь Володимир Великий між Сходом та Заходом; наукове видання. – Київ: Laurus, 2020. – 584 с.: іл., табл. – (Серія «Золоті ворота», випуск 8).  
далі ...
08.12.2020
Нові надходження

Нові надходження

Нещодавно колектив Муніципальної бібліотеки імені Анатолія Добрянського отримав книжковий дарунок – щойно виданий роман Софії Андрухович «Амадока» від нашої колеги Тамари Василівни Сандульської з Чернівецької обласної наукової бібліотеки імені М. Івасюка. Колега радо поділилася з Муніципальною бібліотекою таким цікавим і ґрунтовним виданням.  Андрухович Софія Амадока. - Львів: Видавництво Старого Лева, 2020. - 830 с.
далі ...
04.12.2020
Інтелектуальний календар ГРУДЕНЬ-2020

Інтелектуальний календар ГРУДЕНЬ-2020

Класик «золотої епохи Голлівуду» В ці грудневі дні виповнюється 115 років відомому кіномитцеві, який, як справжнісінький чернівчанин, підкорив Голлівуд майже на цілих 50 років, причому в трьох іпостасях – як режисер, продюсер та актор. 5 грудня – 115 років від дня народження Отто Людвіга Премінгера (або Премінджер, de Otto Ludwig Preminger, 1905-1986).
далі ...
03.12.2020
Нові надходження

Нові надходження

Наступною книгою, яку отримала Муніципальна бібліотека ім. А.Добрянського із столиці від професорки Елеонори Соловей, є наукове видання з дуже важких сторінок історії України, про які не часто пишуть і видають моноґрафії, адже йдеться про надто складні, болючі і незручні проблеми – роки протистоянь між радянською владою і «ворогами народу», коли створювалася атмосфера страху та всепокори для тоталітарного режиму. І хоч сама книга вийшла трохи раніше, проте в наших книгарнях та бібліотеках її не було, а тема настільки важлива на сьогоднішній день, що презентуємо її нашим читачам.
далі ...