Новини
05.10.2018

Малослівна, містична і загадкова Галина Пагутяк.

В гостях у Муніципальної бібліотеки побувала знана українська письменниця, авторка книг для дорослих та дітей, містична і  загадкова львів’янка Галина Пагутяк
далі ...
03.10.2018

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Пропонуємо шанувальникам книги нові надходження, які щойно потрапили на книжкові полиці Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського: 
далі ...
01.10.2018

ЗРОСТАЄМО РАЗОМ

В рамках програми Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського «Зростаємо разом» книгозбірню відвідали малюки старшої групи Чернівецької дошкільної установи № 7.
далі ...
28.09.2018

Подарунок Олександра Залуцького до Міжнародного дня музики

Влітку 2018 року відійшов у вічність педагог , музикознавець, громадський діяч та чудовий краєзнавець Олександр Васильович Залуцький.Впродовж життя він ретельно досліджував, збирав та видавав музичні скарби Буковинського краю. Її передала його племінниця Людмила Кусяк. Навіть після того, як відійшов у вічність, доцент музики ЧНУ ім. Юрія Федьковича Чернівцям залишив у спадок чималу музичну бібліотеку, яка нині зберігається у фондах Муніципальної книгозбірні. 
далі ...
28.09.2018

День вшанування мудрої книги - Культогляд Чернівців

Технологічно спрямоване в майбутнє наше сьогодення не забуває співати оду книзі, яка з древніх часів рухала вперед цевілізаційні процеси, формуючи людину з кожним століттям мудрішою і розумнішою. 
далі ...
27.09.2018

Проект, що репрезентує Україну світу

Днями відвідав Чернівці і завітав в гості до Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського перекладач, засновник молодого київського видавництва «Pinzel» Іван Рябчій, який презентував в нашому місті книгу «Катя і принц Сіаму» про карколомну долю видатної юної українки, що стала дружиною принца Таїланду.  
далі ...
25.09.2018

Професор Науки і Доброти (до 85 - річчя від дня народження Іларія Раренка)

 В Муніципальній бібліотеці ім. А. Добрянського відбувся вечір пам’яті, присвячений відомому чернівецькому науковцю Іларію Раренку.
далі ...