Новини
04.02.2019
Буковинський парижанин-Аркадій Жуковський

Буковинський парижанин-Аркадій Жуковський

Вже п’ятий рік при Чернівецькій міській раді діє програма підтримки книговидання імені бургомістра Антона Кохановського. За цей час були виділені дуже немалі кошти, за які видано багато прекрасних книг з історії, мистецтва міста та присвячені окремим знаковим мешканцям Чернівців, 
далі ...
01.02.2019
Культпростір Чернівців

Культпростір Чернівців

26-27 січня у Чернівецькому драматичному театрі імені Ольги Кобилянської відбулась прим’єра вистави «Трагедія бунту» за романом Панаса Мирного  «Хіба ревуть воли, як ясла повні» . 
далі ...
31.01.2019
     ІСТОРІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ БУКОВИНСЬКОГО  АРХЕОЛОГА

ІСТОРІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ БУКОВИНСЬКОГО АРХЕОЛОГА

Цього року виповнюється 100 літній ювілей відомого історика-археолога Бориса Онисимовича Тимощука 
далі ...
30.01.2019
Книги професора  Сергія Пивоварова,  подаровані Муніципальній бібліотеці ім.А.Добрянського

Книги професора Сергія Пивоварова, подаровані Муніципальній бібліотеці ім.А.Добрянського

Фонди Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського часто поповнюються новими і вартісними виданнями. А так як одним з головних і   пріоритетних напрямків роботи є краєзнавство – тобто все, що відноситься до історії Чернівців, від давньої історії до культури дня сьогоднішнього. 
далі ...
28.01.2019

До уваги  літературознавців, мовознавців, студентів гуманітарних вишів та   науковців суміжних галузей науки, шанувальників книги та нашого сайту, нові літературознавчі та мовознавчі видання, які щойно потрапили на книжкові полиці Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського 
далі ...
25.01.2019
Культпростір Чернівців

Культпростір Чернівців

Вшановуючи пам'ять чернівецького письменника Віталія Колодія, який три роки тому пішов з життя, Видавничим домом «Букрек» разом з родиною письменника нещодавно було засновано Міжнародну літературну премію ім.В.Колодія. Першим її лауреатом став Мірча Лютик, який подав на розгляд журі «Зворотні обрії» (2018) - збірку поезій у Колодієвому перекладі. Передмову до книги написала Лідія Ковалець.  
далі ...
24.01.2019
Нові надходження

Нові надходження

Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського знайомить шанувальників книг з новим виданням «Міста для людей» відомого датчанина Йен Гел, яке з’явилось нещодавно на полиці книгозбірні. 
далі ...