NEW «Петер Демант: дивись, читай, пізнавай...»
Новини
22.04.2019
Культпростір Чернівців

Культпростір Чернівців

У Чернівцях на Соборній площі відбувся 14 Буковинський туристичний ярмарок. Упродовж дня учасники цього дійства представляли туристичні можливості міста Чернівці, районів області та інших регіонів України. 
далі ...
19.04.2019
  Козмин  Михайла Чучка

Козмин Михайла Чучка

Ми завжди радіємо, коли автори приносять в Муніципальну бібліотеку ім. А.Добрянського нову книгу, а тим більше, коли це нове дослідження з краєзнавства та ще й про історичні події, які відбувалися на Буковині в далекі часи.  
далі ...
19.04.2019
Українська інтелігенція  у Габсбурзькій монархії

Українська інтелігенція у Габсбурзькій монархії

 Пропонуємо шанувальникам книги нове видання , яке щойно потрапило на книжкову полицю Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського:
далі ...
16.04.2019
Культпростір Чернівців

Культпростір Чернівців

Початок весни - 28 березня та 29 квітня для нашого земляка, українського оперного співака, режисера та педагога були доленосними. Три роки тому він закінчив свій земний шлях. Газета «Версії» розповідає про дитинство всесвітньо відомого буковинського співака, народного артиста України Дмитра Гнатюка.
далі ...
16.04.2019
Він повертав  краю його багатовікову історію. До сторіччя археолога- Бориса Тимощука.

Він повертав краю його багатовікову історію. До сторіччя археолога- Бориса Тимощука.

Тиждень, що минає, можна без перебільшення назвати тижнем Бориса Тимощука. Саме 7 квітня цього року виповнилося сто років від дня народження видатного українського археолога, вченого із світовим ім’ям, доктора історичних наук Бориса Онисимовича Тимощука (1919-2003).  
далі ...
12.04.2019
Нові надходження з літературознавства

Нові надходження з літературознавства

До уваги літературознавців - учасників літературного процесу Буковини, викладачів, студенства та шанувальників нашого сайту Dobrabiblioteka, яким не байдужі художні здобутки сучасних авторів української поезії, драматургії та прози, Муніципальна книгозбірня Анатолія Добрянського пропонує нові літературознавчі видання, які нещодавно потрапили на полицю книжкових новинок.  
далі ...
10.04.2019
 Проект бібліотеки "Література рідного краю на допомогу шкільній програмі"  для учнів 7-го класу

Проект бібліотеки "Література рідного краю на допомогу шкільній програмі" для учнів 7-го класу

Вже стало доброю традицією, що поріг Муніципальної бібліотеки Добрянського нерідко переступають вчителі української мови та літератури Буковини, щоб познайомитись з книгозбірнею, краєзнавчою літературою та її новими обличчями. 
далі ...