NEW «Петер Демант: дивись, читай, пізнавай...»
Новини
14.06.2019
Культпростір Чернівців

Культпростір Чернівців

16 червня в столиці БУКОВИНИ в Музеї під відкритим небом відбудеться 11 фестиваль «ОБНОВА – ФЕСТ» - найочікуваніша подія літа у Чернівцях. Духовні розважання, автентична музика та майстерні, фестивальний квест та дитячий «Обнова- ленд» чекають на присутніх. Також у чернівчан та гостей міста, що відвідають Фестиваль буде можливість почути наймасовіше виконання пісні «Червона Рута» 
далі ...
14.06.2019
Нові надходження видавництва "  БУКРЕК"

Нові надходження видавництва " БУКРЕК"

 До уваги шанувальників книги та нашого сайту нові видання , які щойно потрапили на книжкові полиці Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського. Сьогодні знайомимо Вас з подарунком, який було зроблено нашій книгозбірні Чернівецьким видавництвом «Букрек».
далі ...
13.06.2019
 «Збирач і популяризатор музичних скарбів - О.Залуцький».    З книжкової  полиці українського педагога, музиканта і краєзнавця.

«Збирач і популяризатор музичних скарбів - О.Залуцький». З книжкової полиці українського педагога, музиканта і краєзнавця.

Днями в Муніципальній бібліотеці ім. Анатолія Добрянського відкрито розгорнуту книжкову виставку « Олександр Залуцький - збирач і популяризатор музичних скарбів» на базі видань приватної колекції відомого українського педагога, музиканта і краєзнавця-Олександра Васильовича Залуцького. 
далі ...
11.06.2019
«Літо з книгою». Проект Муніципальної бібліотеки ім.А.Добрянського

«Літо з книгою». Проект Муніципальної бібліотеки ім.А.Добрянського

Сьогодні у зв’язку із літніми канікулами у школі співробітники Муніципальної бібліотеки вчергове відновили свій авторський проект для дітей – «Літо з книгою». З цією метою було створено відеопрезентацію «Пізнай світ мистецтва», яка перетворилась для школярів Чернівецької школи № 2 у віртуальні мандри сторінками презентованих книг, які нещодавно потрапили на полиці книгозбірні: 
далі ...
10.06.2019
«Невтомна дослідниця Чернівців»

«Невтомна дослідниця Чернівців»

 10 червня поважний ювілей у відомого архівіста, перекладача, науковця та краєзнавця Марії Дмитрівни Никирси (1949) 
далі ...
07.06.2019
Культпростір Чернівців

Культпростір Чернівців

5 червня ЛЕГЕНДІ БУКОВИНИ - ІВАНУ СНІГУРУ виповнилось би 90 років. Іван Назарович чи не найкраще за нас усіх знав Чернівці. З ним могли сперечатися хіба що історики. Останні свої знання Великий Буковинець передав друзям – Ігорю Чеховському, Василеві Кожелянкові, Олександру Масану. 
далі ...
03.06.2019
Культпростір Чернівців

Культпростір Чернівців

Днями  Академічний камерний хор «Чернівці» під художнім керівництвом Надії Селезньової, здобув перемогу на 38 – му конкурсі - фестивалі Церковної музики «Хайнувка - 2019» у номінації «Професійні хори», не зважаючи на вимогливість журі до конкурсантів. 
далі ...