Новини
20.02.2018

Культпростір Чернівців

Актуальна думка: Людина – сходинка за сходинкою – долає земний шлях до тої висоти, яка бере в обійми чисту душу… З якою душею дістанешся тих висот – справа і сенс життя кожного. ( Тамара Севернюк, українська поетеса).  
далі ...
20.02.2018

«Мова – то серце народу: гине мова – гине народ»

Міжнародний день рідної мови, також Міжнародний день материнської — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року.Рідна мова - це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями. 
далі ...
20.02.2018

Чернівецькі адреси Міхая Емінеску

В Муніципальній бібліотеці ім. А. Добрянського в рамках авторської програми вивчення Чернівців -«Бібліотека і Місто» для екскурсоводів, викладачів та працівників музеїв відбулась україномовна презентація румуномовної книги присвяченої чернівецьким адресам румунського поета Міхая Емінеску. 
далі ...
16.02.2018

ПОДОРОЖУЄМО КРАЇНАМИ СВІТУ РАЗОМ З МУНІЦИПАЛЬНОЮ

 Вже неодноразово Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського розкривала своїм читачам справжні шедеври світової літератури. Разом ми «побували» у Франції, Англії, Японії. Сьогодні силою думки перенесемося у Німеччину, щоб познайомитися з найбільш цікавими, на наш погляд, художніми творами німецьких письменників з фонду доброї бібліотеки. Отож, «подорожуємо літературами світу разом з Муніципальною!»
далі ...
15.02.2018

Гармонійний уклін Чернівцям - НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

На початку року фонди доброї бібліотеки поповнилися давно очікуваними «музичними дарунками» – виданнями про знаного свого часу в європейських музичних салонах буковинського композитора Євсевія Мандичевського та його музичні твори з нотами. Їх відкрив, видав і презентував в Чернівцях австрійський музикант і науковець Дітмар Фрізенеггер 
далі ...
14.02.2018

Люди з «великим» серцем

 В Муніципальній бібліотеці ім. А. Добрянського відбулася чергова зустріч з представниками чернівецької інтелігенції – подружжям медиків Оксаною та Ігорем Полянськими в рамках проекту «Творці культурних Чернівців»
далі ...
12.02.2018

СМІТТЯ СОРТУЄМО - ЗЕМЛЮ РЯТУЄМО!

Муніципальна бібліотека ім.А.Добрянського приєднується до акції, організованої Управлінням культури Чернівецької міської ради  з сортування сміття.
далі ...