Новини
30.11.2017

Маловідомий Володимир Гільчук

Вже стало доброю традицією Муніципальної бібліотеки відкривати своїм читачам маловідомі імена людей, долі яких пов’язані з нашим рідним містом – Чернівцями. Сьогодні наша книгозбірня презентує літератора, який не є добре знаним навіть у літературних кругах. Це письменник, поет, драматург і перекладач – колишній чернівчанин, а нині мешканець Ніжина - Володимир Павлович Гільчук. 
далі ...
28.11.2017

Гостя Муніципальної – філолог з Канади Галина Костюк.

В роботі бібліотеки бувають приємні моменти, коли поріг Муніципальної переступають гості з інших країн. Іноді ними стають люди, долі яких, були дотичними до життя і професійної діяльності Анатолія Миколайовича Добрянського, чиє ім’я носить наша книгозбірня. Відвідини Муніципальної учнями Анатолія Добрянського явище для бібліотеки не рідкісне. 
далі ...
27.11.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Сучасники нерідко скаржаться на те, що нинішній темп життя залишає людині обмаль часу на самовдосконалення. Враховуючи цей беззаперечний фактор, автори нових словників та посібників з української мови скористались двома зручними для сучасника формами подачі матеріалу. Перший – це експрес -урок, другий – кишеньковий формат книги. Якщо Ви прагнете збагатити свою мовну культуру, тоді не відкладайте свій похід до Муніципальної, а з книжковими новинками знайомтесь вже сьогодні !  
далі ...
27.11.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Восени хочеться читати історії, які затягують. Вони можуть зігрівати, як тепле какао чи інтригувати, як кава з перцем чилі. Можуть бути тягучими, як гарячий шоколад, чи насиченими, як імбирний чай. У цій добірці Муніципальна бібліотека ім. А.Добрянського пропонує своїм любим читачам кілька художніх книг, які будуть доцільними у ці останні дні золотої осені.
далі ...
24.11.2017

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

24.11.2017 – 27.11.2017 Актуальна думка: …Упав мій розпач на твої огалені рамена й широкі груди... …і на твої вродливі руки … до ніг твоїх струнких, невтомних … ("Упав мій розпач" М. Івасюк) 
далі ...
24.11.2017

Родина Мандичевських і Буковина

 У світлиці Муніципальної бібліотеки імені Анатолія Добрянського відбулася відкрита лекція на тему «Родина Мандичевських і Буковина». Організатором такої теплої зустрічі стала доцент кафедри музики, кандидат педагогічних наук Ярина Маноліївна Вишпінська. Саме вона й розповіла про мистецьке життя Буковини другої половини ХІХ – першої третини ХХ століття, про культурний вплив представників родини Мандичевських на процеси творення й об’єднання національних музичних товариств у той час.
далі ...
21.11.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

До відома майбутніх музикантів, шкільних вчителів музики та викладачів музичних дисциплін -Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського отримала в подарунок від викладача Чернівецького університету Юлії Каплієнко – Ілюк п’ять книг музичної тематики, серед яких монографія та навчальні посібники для студентів музичних вишів.  
далі ...