NEW «Петер Демант: дивись, читай, пізнавай...»
Новини
18.12.2019
Антон Кохановський - Батько Чернівців

Антон Кохановський - Батько Чернівців

Зворушливий і щирим було заключне в 2019 році заняття в Муніципальній бібліотеці імені Анатолія Добрянського для студентів університету III віку літературного факультету центру "ТУРБОТА". На прохання вдячних і небайдужих студентів працівники бібліотеки підготували презентацію "Антон Кохановський - Батько Чернівців" про самого легендарного Бургомістра нашого міста. 
далі ...
13.12.2019
Культпростір Чернівців

Культпростір Чернівців

Минув рік як після важкої хвороби на 83 році життя пішов з життя відомий український музикант - чернівецький композитор, диригент, педагог і культурно – громадський діяч Леонід Борисович Затуловський.
далі ...
12.12.2019
Інтелектуальний календар ГРУДЕНЬ -2019

Інтелектуальний календар ГРУДЕНЬ -2019

16 грудня – 160 років від дня народження громадського діяча, доктора теології, ректора Чернівецького університету, професора Василя Тарнавського (1859 – 1945).
далі ...
11.12.2019
У салонах меломанів

У салонах меломанів

 На черговій зустрічі в Муніципальній бібліотеці імені Анатолія Добрянського слухачі Чернівецького комунального територіального центру соціального обслуговування населення "ТУРБОТА" (викладач Кошурба А. Є.) переглянули презентацію "У салонах меломанів" про чеського та українського композитора, скрипаля і педагога Адальберта Гржімалі .
далі ...
10.12.2019
 Легенди та Перекази від Степана Пушика

Легенди та Перекази від Степана Пушика

Запрошуємо читачів книгозбірні Добрянського та шанувальників сайту доброї бібліотеки познайомитись з двотомним виданням Степана Пушика «Легенди та перекази» , яке потрапило до фондів Муніципальної бібліотеки Добрянського як подарунок від професора, академіка Академії вищої школи України, літературознавця і письменника Володимира Атаназійовича Качкана. Володимир Атаназійович добре знав Степана Пушика, бо приятилював і продовжує приятилювати з багатьма своїми колегами по літературному цеху.  
далі ...
09.12.2019
Культпростір Чернівців

Культпростір Чернівців

30 листопада Назарію Яремчуку виповнилось би 68 років. Наш земляк, Народний артист України, лауреат Шевченківської премії залишив після себе чудові пісні та добрі спогади. Творчості відомого краянина присвячує свою сторінку газета « Молодий буковинець».  
далі ...
06.12.2019
Книги від Михайла Шалати

Книги від Михайла Шалати

До відома шанувальників доброї бібліотеки та сайту. Після відвідин Чернівців і власне муніципальної бібліотеки імені Анатолія Добрянського український поет і літературознавець, член Національної спілки письменників України, професор Михайло Шалата залишив в подарунок читачам книгозбірні шість нових видань з якими Вам нині пропонуємо ознайомитись.  
далі ...