Новини
29.05.2018

Віртуальна книжкова виставка для дітей " Вікно в казковий дивосвіт"

До міжнародного свята дітей, яке відзначається в кожній країні світу, Муніципальна бібліотека ім.А.Добрянського підготувала для найменших своїх читачів барвисту віртуальну книжкову виставку. Сподіваємось вона сподобається і нашим маленьким книгочитайликам і їхнім батькам.  
далі ...
24.05.2018

Культпростір Чернівців

Уже вп’яте у Чернівцях відбувся фестиваль вуличної музики. Свято, що за ці роки нажило доброї слави, наче магнітом притягнуло до себе не лише іноземців, а й мешканців та музикантів із сусідніх областей.  
далі ...
21.05.2018

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Шановні наші читачі, запрошуємо Вас перегорнути сторінки історії Чернівців разом із Муніципальною. 
далі ...
18.05.2018

Культпростір Чернівців

Всесвітній день вишиванки народився у Чернівцях 2006 року року. І вже за 4 роки тріумфально поширився до відзначення на державному рівні – щороку, третього четверга травня А в 2011 го, зібравши понад 4000 людей у вишиванках, чернівецька акція потрапила до Національної книги рекордів Гіннеса, побивши попередній рекорд у 3228 осіб, - пише газета «Версії». 
далі ...
15.05.2018

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Увага! В нашій книгозбірні нові видання !  Пропонуємо Вашій увазі документально – біографічний роман народженого у Чернівцях письменника та журналіста Романа Кракалія. 
далі ...
11.05.2018

Культпростір Чернівців

У Чернівецькій філармонії відзначили переможців обласного туру Всеукраїнської мистецької програми «Нові імена - 2018». Його мета – відкривати нові дитячі таланти. Серед відомих лауреатів обласної програми «Нові імена» є і відомий чернівецький скрипаль Костянтин Лук’янюк, який нині навчається в США. 
далі ...
07.05.2018

Виставка «Маленькі Чудеса» в проекті «Культурний спадок і нащадки»

Днями в Муніципальній бібліотеці ім. А. Добрянського в рамках проекту «Культурний спадок і нащадки» відкрито виставку дитячих творчих робіт під назвою «Маленькі Чудеса».
далі ...