Новини
09.02.2018

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

 Актуальна думка: «Завтрішній день –найважливіша річ у житті. Він відвідує нас опівночі і сподівається, що ми хоч чогось навчилися відучора»
далі ...
05.02.2018

ОЛЕКСА ТЕОДОРОВИЧ ГОРБАЧ

 5 лютого – 100 років від дня народження мовознавця, славіста, видавця, педагога, професора університету в Франкфурті над Майном, Українського вільного університету в Мюнхені, Українського Католицького університету в Римі, дійсного член Наукового Товариства ім. Т.Шевченка Олекси Теодоровича Горбача (1918-1997).
далі ...
02.02.2018

Культпростір Чернівців

Актуальна думка: “Калино моя, Україно! Рука грози Сваволить в гілках твоїх – струнах, гуде бандура. Говорить бандура про те, що жива єси І житимеш вічно в лунких солов’яних бурях”. І. Жиленко 
далі ...
01.02.2018

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

 У фонди Муніципальної бібліотеки імені Анатолія Добрянського часто надходять вартісні наукові видання. Доктор філологічних наук, професор Елеонора Соловей - одна з тих, хто завжди знаходить можливість прислати нам такі видання, аби студенти, викладачі, журналісти змогли знайти найнеобхідніші для них книги. ЇЇ стараннями добра бібліотека поповнюється найціннішими виданнями. 
далі ...
29.01.2018

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Шановні читачі Муніципальної та сайту доброї бібліотеки, пропоноване Вам нове видання українського мовознавця Пилипа Селігея має всі шанси стати настільною книгою для молодого науковця.  
далі ...
26.01.2018

Присвята художниці Наталії Ярмольчук

23 січня День народження відомої чернівецької художниці Наталії Ярмольчук, яка в молодому віці відійшла у вічність… Але Чернівцям назавжди залишилися її чудові акварельні роботи про місто, в якому вона народилася, жила, творила і відчувала його душу. 
далі ...
26.01.2018

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

 Актуальна думка: Одне добре слово може зігріти протягом трьох зимових місяців, а одна добра книжка може розтопити лід у цю холодну пору року. (Японське прислів’я)
далі ...