Новини
26.12.2017

«Проблеми та шляхи популяризації туристичних дестинацій Буковини»

 В читальній залі Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського проведено майстер-клас на тему «Проблеми та шляхи популяризації туристичних дестинацій Буковини» для студентів для ІІІ-IV курсів кафедри менеджменту і туризму Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету.
далі ...
26.12.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

 Наприкінці року фонди Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського поповнилися цінними надходженнями з українського літературознавства. Серед них особливе місце займають книги письменника, драматурга, літературознавця, кандидата хімічних наук, прозаїка, есеїста, багатолітнього директора Львівського літературно-меморіального музею Івана Франка і невтомного дослідника його творчості Романа Горака.
далі ...
22.12.2017

Культпростір Чернівців

22.12.12.2017 – 26.12.2017 Актуальна думка: Через поле, через гай Йде до діток Миколай. У білесенькій торбинці Він для всіх несе гостинці. (М.Пономаренко)  
далі ...
22.12.2017

«Книга і Чернівці»

В Муніципальній бібліотеці в передноворічні дні відбулась зворушлива зустріч з вихованцями гуртка «Дивосвіт: флористика і живопис»,  що носила назву «Книга і Чернівці».  
далі ...
20.12.2017

Актуальна думка: Щедрик , щедрик, щедрівочка , Прилетіла ластівочка, Стала собі щебетати, Господаря викликати : - Вийди , вийди , господарю, Подивися на кошару, Там овечки покотились, А ягнички народились. В тебе товар хороший , Будеш мати мірку грошей. Хоч не гроші , то полова, В тебе жінка чорноброва. Щедрик , щедрик, щедрівочка , Прилетіла ластівочка.  
далі ...
18.12.2017

Під подушку Муніципальній …

 Найцінніший той подарунок, який отримуєш в дар від користувачів. Колектив Муніципальної бібліотеки висловлює щиру подяку за подарунки старшокласникам, Трубію Василю Юрійовичу та Савчук Олені Орестівні – директору Чернівецького обласного навчально - реабілітаційного центру № 1, а також учням 2-Б класу Чернівецької середньої школи № 23 та керівнику - Тетяні Іванівні Сопрович.
далі ...
18.12.2017

Подорож країнами новорічними

 Новий Рік та Різдво Христове – величні свята, яких ми щороку чекаємо з надією на радість. В цю пору на вулиці горять святкові вогні, у крамницях продаються блискучі іграшки, а в наших домівках готується святкова вечеря. І коли над землею сходить різдвяна зірка, а на ялинці запалюються запашні свічки, здається, що зараз трапиться диво…
далі ...