NEW «Петер Демант: дивись, читай, пізнавай...»
Новини
26.11.2019
Нові видання від Букреку

Нові видання від Букреку

Цей рік був дуже щедрим на цікавих авторів та добрі книжки для колективу видавничого дому Букрек та його невтомної директорки Дарини Степанівни Туз-Максимець. Насамперед, це проект з найповнішого видання Ольги Кобилянської «Зібрання творів в 10 томах», що безперечно є гордістю видавництва.  
далі ...
25.11.2019
 ПЕРЕЧИТУЙМО ІСТОРІЮ...

ПЕРЕЧИТУЙМО ІСТОРІЮ...

Рефлексії, думки й нотатки на полях після першої лекції в рамках проекту "Академічні години в Муніципальній " У Муніципальній бібліотеці імені А. М. Добрянського розпочато новий проект «Академічні години в Муніципальній». Уже відбулася перша лекція в рамках цього проекту на тему: «Історія української літератури другої половини ХХ століття в контексті викликів сучасності».  
далі ...
21.11.2019
І творив і страждав...

І творив і страждав...

Що ми знаємо про людину, чиє ім’я увіковічено в чернівецьких назвах? Про музичну та літературну спадщину письменника, композитора, педагога, культурного діяча та православного священника Сидора Воробкевича.  А також -  про життєві випробування, які випали на долю цього талановитого та надзвичайно працелюбного чоловіка.  
далі ...
19.11.2019
Зустрічі

Зустрічі

Для презентації поважного видання " За престолом нації: Степан Пушик в обрамленні доби" в Муніципальну бібліотеку ім. А. Добрянського завітав з Івано-Франківська автор, прозаїк, поет, вчений - історик і теоретик української літератури та етнокультури, академік АН ВШ України, професор Володимир Атаназійович Качкан. Разом з автором "Стежки до Великих..." торували науковці, журналісти і читачі бібліотеки, які вже давно є прихильниками інтелектуальної творчості Володимира Качкана.
далі ...
30.10.2019
«Ольга Кобилянська — перша в українській літературі символістка»

«Ольга Кобилянська — перша в українській літературі символістка»

Нещодавно чернівецьке видавництво Букрек та редакційна колегія науковців з кафедри української літератури під керівництвом професора Володимира Антофійчука та Чернівецького літературно-меморіального музею Ольги Кобилянської презентували ще один, 7 том, з найповнішого на сьогодні видання “Зібрання творів Ольги Кобилянської в десяти томах”. До нього увійшли дві повісті – «Через кладку» та «За ситуаціями». 
далі ...