NEW «Петер Демант: дивись, читай, пізнавай...»
Новини
05.04.2019
Культпростір Чернівців

Культпростір Чернівців

Протягом квітня в Чернівцях в рамках Всеукраїнської акції милосердя Фонд «Серце до серця» готує низку мистецьких заходів. Зокрема, 11 квітня за сприяння Фонду в палаці Академічному відбудеться благодійний концерт учасників вокального телепроекту «Голос країни», які є родом із Буковини. Учасники цього проекту віддадуть зароблені кошти на лікування хворих діток з вадами серця і закликають зробити крок на зустріч малюкам з важкими кардіохворобами всіх небайдужих краян. 
далі ...
04.04.2019
Книги з Варшави

Книги з Варшави

Вже кілька років на адресу Муніципальної бібліотеки надходять різдвяні листівки і невеличкі бандерольки з книгами із Варшави – це п. Моніка Агопсовіч (Monika Agopsowicz), яка є польською активісткою Фонду культури і спадщини польських вірмен (Fundacja Kultury i Dziedzictwa Ormian Polskich) не втомлюється ділитися своїми надбаннями 
далі ...
03.04.2019
Книжковий подарунок  від  письменника Леоніда Фінкеля

Книжковий подарунок від письменника Леоніда Фінкеля

На адресу Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського часто приходять посилки з новими книгами. Ось і нещодавно ми отримали нове видання …аж із міста Ашкелона з Ізраїля від Леоніда Фінкеля.  
далі ...
02.04.2019
  Поезія і проза Семена Абрамовича серед нових надходжень бібліотеки

Поезія і проза Семена Абрамовича серед нових надходжень бібліотеки

Будь яка художня творчість цікава тим, як вона відображає картину особистісного сприйняття світу. Ще цікавіше, коли за перо береться відомий інтелектуал, філолог, релігієзнавець чи культоролог, який володіє великим досвідом розуміння внутрішніх законів створення художнього тексту. Тому пропонуємо нашим читачам нове видання, яке днями побачило світ: 
далі ...
01.04.2019
Культпростір Чернівців

Культпростір Чернівців

Вистава для всієї родини - Мері Поппінс завітала до Чернівців в останні березневі дні. Прем’єра вистави «Чудеса Мері» у Чернівецькому драматичному театрі ім. Ольги Кобилянської має нове трактування чудової і чудернацької Мері Поппінс. 
далі ...
29.03.2019
Ніна Синицька та її " Гра в класики.."

Ніна Синицька та її " Гра в класики.."

Весняної погожої днини у літературній вітальні Муніципальної книгозбірні колишня учениця Анатолія Добрянського - чернівецький науковець Ніна Володимирівна Синицька ( Козачук) презентувала читачам свій творчий доробок - монографію «Гра у класики: поетика української інтелектуальної прози 1960 – 90 рр.».  
далі ...
28.03.2019
Нові надходження. Архітектурa.

Нові надходження. Архітектурa.

Фонди Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського поповнилися двома поважними виданнями, які нещодавно побачили світ в двох різних європейських столицях, проте їх об’єднує одна тема – Чернівці. 
далі ...