Новини
05.03.2018

СВІТ МАГІЧНОГО СЛОВА ДОБРЯНСЬКОГО

4 березня 2003 року - 15 років тому відійшов у вічність Буковинський Златоуст - Анатолій Миколайович Добрянський. Муніципальна бібліотека в Чернівцях, що носить його ім’я, запалює свічку пам’яті в цей день і збирає в Меморіальній кімнаті коло найближчих і найдорожчих йому людей.  
далі ...
02.03.2018

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

Актуальна думка: «Життя – не іменник, а дієслово». (Гілман Шарлотта Перкінс, американська письменниця).
далі ...
28.02.2018

ФАНТАСТИКА І БЕСТСЕЛЕРИ

Фонди Муніципальної бібліотеки ім.А.Добрянського поповнилися цікавими та оригінальними книгами, які Ви обов’язково захочете прочитати. Тому пропонуємо Вам ознайомитися зі списками книг у жанрі фантастики та популярними книжками-бестселерами 
далі ...
26.02.2018

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Шановні читачі сайту доброї бібліотеки, пропонуємо Вам книгу, «Перехресні стежки українського маскулінного дискурсу» Агнешки Матусяк, що подає новий погляд на культуру та літературу.  
далі ...
23.02.2018

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

 Актуальна думка: «Людське життя не має ціни, але ми завжди чинимо так, ніби існує щось ще цінніше». (Антуан де Сент-Екзюпері, французький письменник).
далі ...
20.02.2018

Культпростір Чернівців

Актуальна думка: Людина – сходинка за сходинкою – долає земний шлях до тої висоти, яка бере в обійми чисту душу… З якою душею дістанешся тих висот – справа і сенс життя кожного. ( Тамара Севернюк, українська поетеса).  
далі ...
20.02.2018

«Мова – то серце народу: гине мова – гине народ»

Міжнародний день рідної мови, також Міжнародний день материнської — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року.Рідна мова - це мова, що першою засвоюється дитиною і залишається зрозумілою на все життя. Рідною прийнято вважати мову нації, мову предків, яка пов’язує людину з її народом, з попередніми поколіннями, їхніми духовними надбаннями. 
далі ...