NEW «Петер Демант: дивись, читай, пізнавай...»
Новини
29.09.2019
  30 вересня Всеукраїнський День бібліотек

30 вересня Всеукраїнський День бібліотек

  30 вересня в Украні святкують Всеукраїнський День бібліотек. З цієї нагоди працівники Муніципальної книгозбірні Добрянського надсилають вітання своїм колегам. Свої поетичні рядки шанувальникам Книги та сайту DOBRABIBLIOTEKA дарує відома чернівецька поетеса Тамара Артемівна Севернюк
далі ...
23.09.2019
Культпростір Чернівців

Культпростір Чернівців

 27 грудня 1987 року в газеті «Молодь України» з’явилась стаття Івана Лепші «То є чистая вода…». У ній журналіст аналізував той факт, що окремих авторів пісень, які з часом навіть стають народними, поблажливо називають аматорами. І зауважив, що саме так трапилося і з композитором та виконавцем власних пісень Володимиром Івасюком. Далі журналіст Лепша вніс пропозицію проводити щорічний конкурс- фестиваль «Червона рута»,
далі ...
20.09.2019
Нові надходження. Бібліотека   А.Авдєєва

Нові надходження. Бібліотека А.Авдєєва

Сьогодні дещо призабутий український письменник-молодомузівець Михайло Яцків якось сказав, що “...в пам'яті людей залишаються тільки добрі люди і добрі книжки”. Цей афоризм дуже дорогий і знаковий для Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського. 
далі ...
19.09.2019
В пошуках чар «Червоної Рути»

В пошуках чар «Червоної Рути»

В ці вересневі дні вулиці Чернівців і мистецькі майданчики міста заповнили молоді музиканти та виконавці, більшість з яких вперше потрапили в столицю Буковини. Це зі всієї України приїхали музичні гурти на легендарний ювілейний Всеукраїнський фестиваль сучасної пісні та популярної музики «Червона Рута», якому виповнюється 30 років. 
далі ...
13.09.2019
Культпростір Чернівців

Культпростір Чернівців

«Осінь весільна» відгуляла в Чернівцях. У Чернівецькому музеї архітектури і побуту відбулося Обласне фольклорне етнографічне свято «Осінь весільна». Як на справжньому весіллі, гостей там зустрічали музики та дружки з дружбами. Обрядові дійства відбувались на обійстях та на головній сцені музею. 
далі ...
13.09.2019
     Нове видання. "Щоденник" - фрагменти життя Т.Шевченка  в період 1857 – 1858 років

Нове видання. "Щоденник" - фрагменти життя Т.Шевченка в період 1857 – 1858 років

Сьогодні шанувальники сайту DOBRABIBLIOTEKA мають змогу познайомитись з фрагментами щоденникових записів Т.Г.Шевченка, які склали основу нового видання, що побачило світ у Львівському видавництві АПРІОРІ в 2015 році і днями потрапило на полиці Муніципальної книгозбірні Добрянського.   
далі ...
12.09.2019
Нові надходження

Нові надходження

Пропонуємо Вашій увазі нову книгу молодої канадської письменниці Сюзан Гаррісон та два романи – сповіді письменниці з Галичини, колишньої журналістки Оксани Кузів. 
далі ...