NEW «Петер Демант: дивись, читай, пізнавай...»
Новини
25.03.2019
        Інтелектуальний календар   за березень 2019 року

Інтелектуальний календар за березень 2019 року

Уже традиційно Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського надає інформацію про знаменні та пам’ятні дати видатних діячів Чернівців, для яких березень 2019 року є ювілейним, і які мали великий вплив і продовжують впливати на духовно-інтелектуальну атмосферу нашого міста.  
далі ...
25.03.2019
Культпростір Чернівців

Культпростір Чернівців

Днями до чернівецького Центру «Вернісаж» митці із Дніпра привезли нову експозицію, яка дарує краянам та гостям Буковини радість петриківського розпису. Виставку, що експонується до 25 березня названо «Наступність поколінь».
далі ...
22.03.2019
Шевченкіана від чернівецького колекціонера Юрія Миська

Шевченкіана від чернівецького колекціонера Юрія Миська

 В рамках відзначення 205- річниці від дня народження Великого Кобзаря днями в Муніципальній бібліотеці було відкрито колекційну виставку екслібрисів присвячених Тарасу Григоровичу Шевченку. Представив на глядацький суд частину своєї колекції із трьох десятків екслібрисів чернівецький нумізмат, філателіст і збирач рідкісних книг про великого українського поета - Юрій Мисько,
далі ...
21.03.2019
  21 березня -Всесвітній день поезії

21 березня -Всесвітній день поезії

Колектив Муніципальної книгозбірні вітає усіх поетів, наділених чарівним даром натхнення і творення! Усіх, сповнених любов'ю і розумінням краси віршованого та пісенного слова! Усіх, хто в душі є творем!
далі ...
20.03.2019
Марія Максакова в Чернівцях

Марія Максакова в Чернівцях

 На початку березня цього року відома оперна співачка Марія Максакова відвідала Чернівці з метою віднайти коріння Максиміліана Карловича Максакова, якого члени її сімї вважають основоположником музичної родини Максакових. В Чернівцях вона зустрілась із журналістами.Одне із інтервю, яке було надано літредактору газети " Чернівці" - Надії Пожарук ми пропонуємо нашим читачам. 
далі ...
19.03.2019
Живій легенді  сучасної української поезії  - Ліні Василівні  Костенко присвячується...

Живій легенді сучасної української поезії - Ліні Василівні Костенко присвячується...

Сьогодні небайдужі до вишуканого поетичного Слова читачі Муніципальної книгозбірні та сайту вітають чарівну жінку – королеву української поезії – Ліну Василівну Костенко з прийдешнім ювілеєм. 
далі ...
18.03.2019

До уваги шанувальників книги та нашого сайту нове трикнижжя – художній проект журналістки Тетяни Терен « RECвізити. Антологія письменницьких голосів»- видання, які щойно потрапили на книжкові полиці Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського.
далі ...