Новини
09.01.2018

Переможці літературно - мистецьких премій

2017 рік відкрив літературно – мистецькому світу чимало нових імен завдяки існуючим  всеукраїнським  та  міжнародним преміям. Щоб наші читачі були в курсі останніх подій, які відбуваються в літературно – мистецьких колах краю та світу,   пропонуємо Вашій увазі імена переможців та фіналістів найбільш відомих нагород та відзнак  у культурній сфері.  
далі ...
05.01.2018

Культпростір Чернівців

Актуальна думка: Різдво – дивовижне свято в усьому світі. Воно приносить тепло і радість у кожну родину. Радість яка триває понад два тисячоліття і пригадує нам Різдво Господнє. Як підготуватися до святкування , щоб нічого незабути. «Погляд» підібрав 12 порад, які можуть кожному стати в пригоді . 
далі ...
02.01.2018

«Новорічна відкритка» – шанс повернутись в дитинство.

Вашій увазі представляємо підбірку найбільш популярних «Новорічних відкриток» минулої  доби з півтора тисячної приватної колекції листівок чернівчанина Юрія Миська.  
далі ...
29.12.2017

Культпростір Чернівців

29.12.2017 Актуальна думка: "Чернівці потрапили до списку міст з найкрасивішими вечірніми пейзажами" vsviti.com.ua 
далі ...
28.12.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Шанувальникам історії цивілізації та релігії, що тісно переплітається з містикою, пропонуємо дві унікальних нових книги, якими щойно поповнилась наша книгозбірня.  
далі ...
28.12.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Фонди Муніципальної бібліотеки поповнилися цікавими та оригінальними книгами, які Вам обов’язково захочеться прочитати. Пропонуємо Вам ознайомитися з цими цінними виданнями ближче, завітавши до Муніципальної.  
далі ...