Новини
08.06.2018

Культпростір Чернівців

1 червня у Чернівецькій філармонії відбувся спільний концерт академічного симфонічного оркестру під керівництвом заслуженого діяча мистецтв Йосифа Созанського та юних чернівецьких талантів.  
далі ...
08.06.2018

110 років тому Чернівці отримали офіційні герб і прапор. Геральдика міста сьогодні.

20 червня 1908 року Буковинська крайова управа отримала повідомлення про те, що « Його цісарсько-королівська величність високим рішенням від 18 червня цього року дозволила використання герба міста Чернівці…» 
далі ...
07.06.2018

Майже тисячоліття відділяє нас від часів Омари Хайямі, а його вислови залишаються актуальними і нині.

Днями древньому мудрецю Омарі Хайямі виповнилось би 970 років . Майже тисячоліття відділяє нас від дня народження перського поета, математика, філософа, астронома, представника жанру рубаї Омара Хайяма 
далі ...
06.06.2018

З Днем журналіста

 З нагоди відзначення Дня журналіста Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського щиро вітає  колективи редакцій з цим святом!
далі ...
01.06.2018

Культпростір Чернівців

Днями у Музеї просто неба відбувся десятий , ювілейний, етнодуховний фестиваль «Обнова – фест». З кожним роком шанувальників цього фесту стає все більше і більше.  
далі ...
31.05.2018

В гостях Муніципальної з розмовами про дітей, освіту та педагогіку Пауль Пшенічка.

В Муніципальній проект «Творці культурних Чернівців» з тележурналісткою Жанною Одинською. Гість проекту відомий всьому світу чернівчанин, фіналіст CLOBAL THEACTER PRIZE UKRAINE, 2017 – володар головного призу цього конкурсу в Україні та премії, яка присуджується видатним учителям – Пауль Францович Пшенічка. 
далі ...
30.05.2018

«Літо з книгою в Муніципальній»

В Муніципальній бібліотеці Анатолія Добрянського – «Літо з книгою». Вихованці садочка № 7 завітали до книгозбірні познайомитись з новинками дитячої літератури. Студентки- п’ятикурсниці філологічного факультету ЧНУ ім. А. Федьковича - Марія Мацьопа, Марина Чернюх та Вікторія Фрищин презентували малюкам чудове видання із віршами для дітей - «Перли Буковини», яке побачило світ у видавництві «Букрек».  
далі ...