NEW «Петер Демант: дивись, читай, пізнавай...»
Новини
23.01.2019
 Літературна екскурсія

Літературна екскурсія

Сьогодні Муніципальну бібліотеку імені Анатолія Добрянського відвідали чернівчани поважного віку та школярі, яких об'єднує любов книги. В затишній залі літературної вітальні книгозбірні зібралися небайдужі до історії рідного міста чернівчани, якими опікується міський комунальний центр соціального обслуговування «Турбота». Їх було ознайомлено з долею " Буковинської Орлиці". 
далі ...
22.01.2019
    Інтелектуальний календар

Інтелектуальний календар

Уже традиційно Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського надає інформацію про знаменні та пам’ятні дати видатних діячів Чернівців, для яких цей 2019 рік є ювілейним і які посутньо вплинули і впливають на духовно-інтелектуальну атмосферу міста. 
далі ...
22.01.2019
Нові надходження

Нові надходження

Добра бібліотека пропонує шанувальникам книги нові літературознавчі видання, які щойно потрапили на книжкові полиці Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського:  
далі ...
21.01.2019
Мандрівки літературою Італії.              Проект Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського  " Мандрівки літературами країн світу з Муніципальною..."

Мандрівки літературою Італії. Проект Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського " Мандрівки літературами країн світу з Муніципальною..."

Пропонуємо нашим читачам книжкову подорож літературою Італії. Приводом для літературної мандрівки книжковими полицями Муніципальної книгозбірні ім. А. Добрянського став поважний ювілей вченого, поета і філософа Франческо Петрарки, який по праву носить ім’я першого великого гуманіста епохи Відродження.    
далі ...
21.01.2019
Культпростір Чернівців

Культпростір Чернівців

13 січня в Чернівецькому музеї просто неба чернівчани разом з буковинцями відгуляли фольклорно – етнографічне свято. Подібне народне дійство відбулось уже вдванадцятий раз. Фестиваль «Від Різдва Христового до Йордану» став незабутнім цьогорічним святом для колядників, маланкарів та щедрувальників. Далі про святкування читайте на сторінках місцевої газети «Чернівці» 
далі ...
17.01.2019
Нові надходження від видавництва «Книги –ХХІ»

Нові надходження від видавництва «Книги –ХХІ»

Фонди Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського часто поповнюються вартісними новинками з літератури від видавців. Поскільки ми спеціалізуємося саме на українській літературі та літературознавстві назагал, то студенти, науковці та й всі чернівчани, які стежать за доброю літературою, насамперед ідуть до нас. Ось і в перші дні Нового 2019 року, вірніше на самий Новий рік, на Св. Василія ми отримали такий вартісний подарунок від одного з чернівецьких Василів – директора видавництва «Книги –ХХІ» – п. Василя Дроняка.
далі ...
16.01.2019
«І знов сонет…» Книжкова виставка

«І знов сонет…» Книжкова виставка

Під такою назвою в Муніципальній бібліотеці ім. А.Добрянського розгорнуто виставку з нагоди 80 – річчя від дня народження поета, прозаїка, драматурга, публіциста і перекладача Віталія Колодія (1939 – 2016). 
далі ...