Новини
24.11.2017

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

24.11.2017 – 27.11.2017 Актуальна думка: …Упав мій розпач на твої огалені рамена й широкі груди... …і на твої вродливі руки … до ніг твоїх струнких, невтомних … ("Упав мій розпач" М. Івасюк) 
далі ...
24.11.2017

Родина Мандичевських і Буковина

 У світлиці Муніципальної бібліотеки імені Анатолія Добрянського відбулася відкрита лекція на тему «Родина Мандичевських і Буковина». Організатором такої теплої зустрічі стала доцент кафедри музики, кандидат педагогічних наук Ярина Маноліївна Вишпінська. Саме вона й розповіла про мистецьке життя Буковини другої половини ХІХ – першої третини ХХ століття, про культурний вплив представників родини Мандичевських на процеси творення й об’єднання національних музичних товариств у той час.
далі ...
21.11.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

До відома майбутніх музикантів, шкільних вчителів музики та викладачів музичних дисциплін -Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського отримала в подарунок від викладача Чернівецького університету Юлії Каплієнко – Ілюк п’ять книг музичної тематики, серед яких монографія та навчальні посібники для студентів музичних вишів.  
далі ...
20.11.2017

Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

 13.11.2017 – 20.11.2017 Актуальна думка:  "Художник малює картину Рожевими фарбами мрій, Й велика прозора краплина Блищить у гущавині вій. І чим же живе той художник, Цікаві б було усім знать, І світ, що у серці у кожнім, Він прагне усім показать" Марія Сулименко « Художник»
далі ...
20.11.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

2017 - й рік розпочався з чудових подарунків Муніципальній бібліотеці і завершується приємними подіями. З рук друга нашої книгозбірні письменника Яреми Гояна Муніципальна отримала дві книжки есеїв з теплими словами побажань та автографами.  
далі ...
17.11.2017

Чернівці європейські Антона Кохановського

Почесного бургомістра Чернівців поховали у родинному склепі. 17 листопада виповнилося 200 років від дня народження найшановaнішого чернівчанина, якого цінувала вся освічена Європа – багаторічного бургомістра нашого міста барона Антона рицара Кохановського фон Ставчанського (Аntoni Kochanowski , 1817 – 1906). 
далі ...
15.11.2017

НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

  Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського вже традиційно час від часу запрошує своїх читачів помандрувати з книгозбірнею сторінками нових видань. Цього разу до подорожі в країну дитячої книги запрошуємо найменших її відвідувачів. Адже Муніципальна книгозбірня поповнилась цікавими дитячими книжечками, які малюкам відкриють казковий світ з чарівними реальними персонажами, котрі спонукатимуть юних читачів задуматись над своїми вчинками, стосунками між людьми та над різними явищами природи. 
далі ...