NEW «Петер Демант: дивись, читай, пізнавай...»
Новини
09.01.2020
Духовний скарб  Митрополита Данила

Духовний скарб Митрополита Данила

 В останні дні року, що минув, 30 грудня, за церковним календарем відзначається день Даниїла. І вже 30 років цей день митрополит Чернівецький і Буковинський Данило святкує з духовенством Буковини в нашому краї.
далі ...
08.01.2020
Гості із Польщі в Муніципальній

Гості із Польщі в Муніципальній

В новорічно-різдвяні дні завжди відбуваються різні дива, несподівані, але приємні зустрічі та сюрпризи. Таким милим сюрпризом був візит в Муніципальну бібліотеку ім.А.Добрянського поета, літературознавця, науковця, а нині працівника бібліотеки в польському місті Лодзь Остапа Ножака. 
далі ...
03.01.2020
Зустріч з доктором біологічних наук Світланою Руденко

Зустріч з доктором біологічних наук Світланою Руденко

Днями в Муніципальній бібліотеці Анатолія Добрянського в рамках авторської програми Жанни Одинської «Творці культурних Чернівців» відбулась чергова зустріч з героями книг відомої Буковинської тележурналістки. Цього разу на зустріч з читачами книгозбірні прийшла доктор біологічних наук, професорка кафедри екології та біомоніторингу Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича, заслужений працівник освіти України – Світлана Степанівна Руденко. Темою розмови була « Екологічна етика в Біблії». 
далі ...
28.12.2019
Знамениті музиканти-чернівчани

Знамениті музиканти-чернівчани

Інтелектуальний календар ГРУДЕНЬ 2019
далі ...
24.12.2019
«Класичний філолог і лексикограф»

«Класичний філолог і лексикограф»

Інтелектуальний календар ГРУДЕНЬ-2019   26 грудня – 160 років від дня народження педагога, мовознавця-лексиколога, перекладача Юліана Юліановича Кобилянського (1859-1922). 
далі ...
21.12.2019
Культпростір Чернівців

Культпростір Чернівців

У Чернівцях підбили підсумки міської програми підтримки книговидання імені Антона Кохановського, яка тривала чотири роки. Було представлено всі видання . Це книги про Чернівці й чернівчан. За чотири роки їх було видано 33. 
далі ...
21.12.2019
«…В  пам’яті людей залишаються тільки добрі люди і добрі книжки» М.Яцків

«…В пам’яті людей залишаються тільки добрі люди і добрі книжки» М.Яцків

Коли рік відлічує свої останні дні, прийнято оглянутися назад, подивитися, що зроблено, чого досягнуто, а що і не вдалося. І наскільки дорогим і вартісним є момент, коли видно результат багаторічних, дуже наполегливих, часами аж надто складних і непростих зусиль. Але від того і справжньої радості більше.Саме такою була зустріч, яка зовсім нещодавно відбулася в Чернівцях 
далі ...