Новини
07.12.2018
        Інтелектуальний календар  на ГРУДЕНЬ 2018 року

Інтелектуальний календар на ГРУДЕНЬ 2018 року

Свої останні години відлічує зимовий місяць грудень і 2018 рік на загал. Багато достойних людей, знаних і не дуже, які в різний час творили культуру, літературу і науку в нашому місті, мали в цьому місяці ювілейні дати.
далі ...
06.12.2018
Українські філологи в Муніципальній…

Українські філологи в Муніципальній…

 В рамках програм Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, слухачі курсів підвищення кваліфікації, а саме вчителі української мови та літератури, що викладають цей предмет в старших класах районних та сільських шкіл області, відвідали сьогодні Муніципальну бібліотеку ім. Анатолія Добрянського.
далі ...
03.12.2018
Культпростір Чернівців

Культпростір Чернівців

Днями виповнилось 155 років від дня народження Ольги Кобилянської, 150 років від дня народження Августи Кохановської,180 років від дня народження Івана Нечуя – Левицького. Про це читайте на сторінках газети «Версії».  
далі ...
29.11.2018
Вона творила літературне середовище Чернівців

Вона творила літературне середовище Чернівців

 До 155 річчя від дня народження письменниці Ольги Кобилянської. 
далі ...
26.11.2018
Літературний вечір Петера Деманта

Літературний вечір Петера Деманта

 21 листопада у Муніципальній бібліотеці ім. А. Добрянського відбувся літературний вечір в рамках проекту Українського культурного фонду «Петер Демант: дивись, читай, пізнавай, який впроваджується управлінням культури Чернівецької міської ради.
далі ...
23.11.2018
Культпростір Чернівців

Культпростір Чернівців

Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської до дня народження письменниці презентує виставу «Поранкова душа». Режисером – постановником п’єси став народний артист України, директор-художній керівник Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької – Василь Вовкун. Саме він, до речі, є автором сценарію п’єси «Поранкова душа». 
далі ...
22.11.2018
До уваги читачів та відвідувачів сайту  Муніципальної бібліотеки  ім.А.Добрянського

До уваги читачів та відвідувачів сайту Муніципальної бібліотеки ім.А.Добрянського

На жаль, у ході реалізації проекту за підтримки Українського культурного фонду «Петер Демант: дивись, читай, пізнавай. Відтворення у свідомості громадян інтелектуальної спадщини видатного письменника міста Чернівці шляхом розширення інноваційно-інформаційних інструментів муніципального бібліотечного фонду», який впроваджується управлінням культури Чернівецької міської ради на базі Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського, виникли деякі технічні проблеми для повної інтеграції оновленої інноваційно-інформаційної платформи на стару платформу, яка функціонувала 8 років. Тому модернізований сайт Муніципальної бібліотеки знаходиться за тимчасовою адресою.    
далі ...