Новини
07.06.2018

Майже тисячоліття відділяє нас від часів Омари Хайямі, а його вислови залишаються актуальними і нині.

Днями древньому мудрецю Омарі Хайямі виповнилось би 970 років . Майже тисячоліття відділяє нас від дня народження перського поета, математика, філософа, астронома, представника жанру рубаї Омара Хайяма 
далі ...
06.06.2018

З Днем журналіста

 З нагоди відзначення Дня журналіста Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського щиро вітає  колективи редакцій з цим святом!
далі ...
01.06.2018

Культпростір Чернівців

Днями у Музеї просто неба відбувся десятий , ювілейний, етнодуховний фестиваль «Обнова – фест». З кожним роком шанувальників цього фесту стає все більше і більше.  
далі ...
31.05.2018

В гостях Муніципальної з розмовами про дітей, освіту та педагогіку Пауль Пшенічка.

В Муніципальній проект «Творці культурних Чернівців» з тележурналісткою Жанною Одинською. Гість проекту відомий всьому світу чернівчанин, фіналіст CLOBAL THEACTER PRIZE UKRAINE, 2017 – володар головного призу цього конкурсу в Україні та премії, яка присуджується видатним учителям – Пауль Францович Пшенічка. 
далі ...
30.05.2018

«Літо з книгою в Муніципальній»

В Муніципальній бібліотеці Анатолія Добрянського – «Літо з книгою». Вихованці садочка № 7 завітали до книгозбірні познайомитись з новинками дитячої літератури. Студентки- п’ятикурсниці філологічного факультету ЧНУ ім. А. Федьковича - Марія Мацьопа, Марина Чернюх та Вікторія Фрищин презентували малюкам чудове видання із віршами для дітей - «Перли Буковини», яке побачило світ у видавництві «Букрек».  
далі ...
29.05.2018

Віртуальна книжкова виставка для дітей " Вікно в казковий дивосвіт"

До міжнародного свята дітей, яке відзначається в кожній країні світу, Муніципальна бібліотека ім.А.Добрянського підготувала для найменших своїх читачів барвисту віртуальну книжкову виставку. Сподіваємось вона сподобається і нашим маленьким книгочитайликам і їхнім батькам.  
далі ...
24.05.2018

Культпростір Чернівців

Уже вп’яте у Чернівцях відбувся фестиваль вуличної музики. Свято, що за ці роки нажило доброї слави, наче магнітом притягнуло до себе не лише іноземців, а й мешканців та музикантів із сусідніх областей.  
далі ...