Культпростір. Події

Тиждень Андруховича на Буковині

Найрезонанснішою культурною подією в Чернівцях цього тижня став приїзд письменника Юрія Андруховича до нашого міста з презентацією нової книги. Також досить густо засвідчена у місцевих друкованих ЗМІ інша літературна новинка – книга про Володимира Івасюка.

«У Чернівцях, вшановуючи легендарного українського пісняра, презентували нову книгу «Володимир Івасюк. Відлуння твоїх кроків». У ній зібрані інтерв’ю, статті, документи та спогади рідних, друзів та знайомих про Володимира, чимало яких публікуються вперше. Зокрема Анатолія Добрянського, Софії Ротару, Назарія Яремчука, Юрія Рибчинського та багатьох інших. Упорядкували видання сестри композитора Галина й Оксана, а також фотохудожник, заслужений працівник культури України Любомир Криса»
(Версії. – 2011. - № 47).

«У видавництві «Букрек» щойно вийшла книга про видатного танцівника й хореографа ХХ століття киянина Сергія Лифаря, який майже 30 років очолював балет Гранд Опера в Парижі. Автор книги журналіст та письменник Олександр Балабко чотири роки опрацьовував матеріали з архіву митця в Києві»
(Версії. – 2011. - № 47).

Нову книжку Юрія Андруховича «Лексикон інтимних міст» презентували у Чернівцях. Наше місто стало другим, після Києва, куди письменник привіз своє дітище, пишуть газети
«Чернівці», «Молодий буковинець», «Доба» та «Відродження».

«…перелік міст, через які автор «спробував відновити якесь своє власне дотеперішнє життя», налічує 111 позицій. […] хоча, це зауважимо вже від себе, «Лексикон інтимних міст» чимось нагадує відому «Абетку» нобелівського лауреата Чеслава Мілоша»
(Доба. – 2011. – 17 листопада).

«На презентації в Чернівцях Юрій Андрухович наголосив, що в книгарнях книжка коштуватиме не більше 111 гривень. Безпосередньо на презентації її можна було купити за 100 гривень. […] У подальшому Ю. А. планує подвоїти видання «Лексикону...». У наступній книзі він розповість ще про 111 міст світу»
(Молодий буковинець. – 2011. - № 128).

Woche von Andruchowytsch in der Bukowina

In Czernowitz, zu Ehren des legendären ukrainischen Kompositors präsentiert  man das neue Buch "Wolodymyr Ivasjuk. Widlunia twoich krokiw ".

Im Verlag "Bukrek" erschient das neue Buch über den berühmten Tänzer und Choreograph des zwanzigsten Jahrhunderts - Sergij Lyfar, der mehr als 30 Jahre lang das Ballett Grand Opera in Paris leitete.

Ein neues Buch von Juri Andruchowytsch "Lexikon intime Orte" ist in Czernowitz vorgestellt. Unsere Stadt ist jetzt die zweite Stadt nach Kyiv wo der Schriftsteller einen neuen Roman präsentiert hatte. Die Zeitungen "Czernowitz", "Junge Bukoviener", "Doba" und "Renaissance" dieser Veranstaltung beschreiben.

Andruchovych-Week in Bukovina

In Chernovtsy, paying tribute to the legendary Ukrainian compositor and singers, was presented the new book "Volodymir Ivasiuk. Echo of yours steps".

The publishing house "Bukrek" just published book about the famous dancer and choreographer of the twentieth century Kyiver Serge Lifar, who almost 30 years headed the ballet Grand Opera in Paris.

A new book by Yuri Andrukhovych "Encyclopedia intimate places" was presented in Czernowitz. Our city is now the second city after Kyiv where the writer had presented a new novel. The newspapers "Chernivtsi", "Young Bukoviener", "Doba" and "renaissance" described this event.