Культпростір. Події

Післяріздвяні оповідки
Тиждень на Василя продовжує святкування в чернівецькій пресі. Зокрема, святкування ювілею Віктора Трохимовича Косяченка, по троху привітання Василя Михайловича Селезінки та святкування трьох празників Божих – загалом.
«Різдвяні традиції єднають покоління. [Обласна виставка-конкурс «Різдвяний вернісаж-2011»]. Із поданих на виставку 130 робіт вони [журі] визначили чотири твори, які принесли їхнім авторам заслужене визнання. Це картина «Різдвяні музики» Василя Ковалюка, графічний твір «Переберія» Заслуженого художника України Ореста Криворучка, скульптура «Блазень» Анатолія Піонтковського і ткана робота «Симфонія» Оксани Петращук-Гінги…»(Буковина. – 2012. – 10 січня. - № 3).
«… Новорічні свята… благодатна тема для письменників… Нині різдво 2012 року Божого пропонуємо увазі шановних читачів розповідь любого нашого Селезіночки – мудрого збирача і зберігача народних звичаїв, незрівнянного оповідача…» (Свобода слова. – 2012. – 12 січня. - № 2).
«Найбільша коляда у найменшому місті. Земляки легендарного Назарія Яремчука встановили новий рекорд України [наймасштабнішої за кількістю учасників коляди]… буковинське містечко Вижниця зустрічало краян веселою колядою, яка долинала зі сцени, встановленої на центральній площі» (Буковина. – 2012. – 13 січня. - № 4).
«- Перекладачі повинні об’єднатися. Не проти видавців, а задля майбутнього України…  Зі зміною спілчанської влади [СПУ] там почались дуже позитивні процеси. І не в останню чергу – спрямовані на поширення української літератури за кордоном…» (Чернівці. – 2012. 12 січня. - № 2).
«Інтелігент у поглядах, вчинках, творчості… Наукова і творча праця В. Т. Косяченка відзначена званням «Заслужений працівник освіти УКраїни»… А до ювілею у видавництві «Місто» в серії «Золоті імена Буковини» вийшла книжка Юхима Гусара «Інтелігент у поглядах, вчинках, творчості…», яку було презентовано в університеті й обласній бібліотеці…» (Буковинське віче. – 2012. – 13 січня. - № 2).
«Презентували прижиттєвий портрет Юрія Федьковича… У світлиці письменника прозвучав його вірш «Нова січ», покладений на мелодію Гімну України, який виконала чоловіча капела «Дзвін» Чернівецького національного університету…» (Буковина. – 2012. – 13 січня. - № 4).
«Академічний камерний хор «Чернівці» здивував музичним контрастом… 4 січня відбувся святковий концерт Академічного камерного хору «Чернівці» [художній керівник і головний диригент Надія Селезньова]. Крім очікуваних традиційних новорічно-різдвяних пісень та колядок… прозвучали естрадні зарубіжні шлягери, шедеври оперного жанру та оригінальні вокальні композиції у виконанні солістів хору» (Погляд. – 2012. – 12 січня. - №2).
After Christmas stories
"Christmas traditions unite generations. [Regional exhibition-competition "Christmas Opening Day 2011"]. Out of 130 submittedto the exhibition works [the jury] have identified four works that brought their authors deserved recognition. (Bukovyna. - 2012. - 10 January. - № 3).
"... New Year's Day ... gracious theme for writers ...(Svoboda slova. - 2012. - 12. January - № 2).
"- Translators and interpreters should join together. Not against thepublishersas well for the future of Ukraine ... (Chernivtsi. - 2012. 12. January - № 2).
"Intelligent views, actions, creativity ... research and creative work of V. T. Kosyachenko awarded the title "Honored Worker of Education of Ukraine..."(Bukovina Chamber. - 2012. - 13 January. - № 2).
"Presented a portrait of Yuri Fedkovych lifetime ... In the upper chamber of the writer sounded his poem" New Sich "(Bukovyna. - 2012. - 13 January. - № 4).
"Academic Chamber Choir" Chernovtsy "surprised by musical contrast ... January 4 was holiday concert  Academic Chamber Choir" Chernovtsy ". (Pohlyad. - 2012. - January 12. - № 2).
"The greatest Christmas carol in the smallest town. Countrymen legendary Nazar Yaremchuk set a new record of Ukraine [a biggestnumber of participants carols] ... (Bukovyna. - 2012. - 13 January. - № 4).
Nach Weihnachtsgeschichten
"Generationen können  Weihnachten Traditionen zu vereinen . [Regional Ausstellung-Wettbewerb " Weihnachten Eröffnungstag- 2011"]. Unter 130 Werken an der Ausstellung , [die Jury] hatten vier Arbeiten, dass ihre Autoren die verdiente Anerkennung gebracht, gewehlt. (Bukovyna. - 2012 -. 10. Januar -. № 3).
«... Neujahrstage sind die ergiebige Objekte für Schriftsteller…»(Freiheite Rede -. 2012 -. 12. Januar -. № 2).
"- Übersetzer müssen sich zusammenschließen. Nicht gegen dieVerleger, sondern  für die Zukunft der Ukraine ...(Chernivtsi. -. 2012 Januar 12 -. № 2).
"Intelligente Ansichten, Handlungen, Arbeit ... Forschung undkreative Arbeit der VT Kosyachenko ausgezeichnet mit dem Titel"Verdienter der Ausbildung in der Ukraine ... "(Bukowina Chamber -. 2012 -. 13. Januar -. № 2).
" Das Porträt von Juriy Fedkovych wurde präsentiert.. In der Museum des Schriftstellers  sein Gedicht " New Sich " gelesen war (Bukovyna. - 2012 -. 13. Januar -. № 4).
«4. Januar  hielt das Konzert  von „Academic Chamber Choir "Chernovtsy».(Pohlyad. - 2012 -. 12. Januar -. № 2).
"Die größte Weihnachtslied in der kleinsten Stadt. Landsleutelegendären Nazar Yaremchuk einen neuen Rekord in der Ukraine['s größte Anzahl der Teilnehmer Weihnachtslieder] ...(Bukovyna. - 2012 -. 13. Januar -. № 4).