Культпростір. Події

Через дощі

Через спеку не вродила картопля, через довгу зиму нема абрикос... Через дощі журналісти не пішли на культурні заходи, й самі заходи теж якось не пішли... Місцева преса нагадує цього тижня більше газету «Порадниця» і журнал «Караван», та, менше з тим, щось трохи з культури, історії міських будівель  простежується...

«Дорога в один кінець. Відкриття фотовиставки «Відрядження в один кінець: Колима / ГУЛАГ / Аляска» в експозиційній залі Центру культури «Вернісаж» привернуло увагу багатьох відвідувачів... в книзі колишнього чернівчанина і політв’язня Петера Деманта «Зекамерон» є розділ під назвою «Перун», який автор присвятив своєму товаришу по табору Онуфрію Миколайовичу Перуну» Л. Черняк (Буковина. – 2012. – 14 серпня. – № 63).

«В органному залі – окремий світ». Провідні органісти з різних континентів грали в Чернівцях на старовинному органі, який вважають одним із найкращих в Україні... Історії цього неповторного звучання уже 20 років. Саме 18 серпня 1992 року в Чернівцях відбулося урочисте відкриття залу органної та камерної музики...» В. Черняк (Молодий буковинець. – 2012. – 17-18 серпня. – № 91).

«Танцювальний флешмоб відбувся на Театральній площі 11 серпня. Діти-учасники Міжнародного дитячого табору «Джерела толерантності» станцювали єврейський «Адама», грецький «Петазалєс», румунський танок пінгвінів та український аркан... Флешмоб відбувся з нагоди міжнародного дня корінних народів...» В. Чорней (Молодий буковинець. – 2012. – 13-14 серпня. – № 89).

Огляд підготувала

Антоніна Аністратенко