П'ятикласники Чернівецької школи № 24 -учасники проекту "Література рідного краю на допомогу шкільній програмі"

 Сьогодні, використовуючи період весняних канікул, з Муніципальною книгозбірнею Анатолія Добрянського прийшли познайомитись учні 5-В класу Чернівецької ЗОШ № 24 разом зі своїм класним керівником Наталією Гаврилівною Гречкою, яка у свій час була студенткою Анатолія Добрянського. В рамках проекту книгозбірні «Література рідного краю на допомогу шкільній програмі» школярі з невимовно хвилюючим трепетом та захопленням знайомились з творчістю буковинських письменників та поетів і зокрема з життям письменниці і фольклористки Євгенії Ярошинської, яка була однією із найосвідченіших жінок краю і уже в 14 років написала свій перший збірничок, куди увійшло більше чотирьох сотень фольклорних творів. 

Будучи під великим враженням від величезного фонду, що зібрав Анатолій Добрянський, п’ятикласниця Каріна Скорейко з гордістю розповіла присутнім про свого дідуся Івана – великого книголюба, котрий теж все своє свідоме життя збирав книги і передав понад тисячу кних сім’ї Скорейків.. Шануючи та продовжуючи родинну традицію Каріна за роки навчання уже зуміла сформувати власну бібліотеку, яка складає наразі дві сотні книг для дітей та підлітків.
  

 

 

 

 

В рамках сьогоднішньої  освітньої програми відбулось знайомство  учнів  з приватною книжковою колекцією та аудиотекою Анатолія Миколайовича  Добрянськогота.  Пятикласники особливо зацікавились  літературними новинками для підлітків.Після екскурсії книжковими фондами книгозбірні учням в рамках Проекту було продемонстровано відеопрезентацію «Література Буковини» за навчальною програмою 5 класу.

                                                                                                       Галина Мурмилюк