Дитячий портал

 
 
Пропонуємо нашим шановним читачам – малюкам, їхнім батькам та бабусям і дідусям добірку кращих українських сайтів, які створені для дитячого розвитку і розваг. Разом із змістовною дитячою книгою електронний ресурс допоможе Вам та Вашим малюкам не заблукати в інтернет- павутинні, а швидко віднайти потрібні, цікаві і корисні для виховання дітей сторінки сайтів. Пізнавайте світ разом зі своїм малюком, введіть його у доросле життя «з допомогою і під захистом чарівних сил» доброї книги, доброї казки, доброго мультфільму та кінофільму, як пропонує це робити один із цих чарівних рекомендованих Вам сайтів. Даною підбіркою зможуть скористатись і вихователі дошкільних установ, вчителі та учні шкіл, і навіть викладачі та студентство спеціалізованих вищих навчальних закладів.
 
Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ) запустила дитячий онлайн-проект під назвою «:Казки»
 
 
та онлайн-радіостанцію, де можна ціложобово слухати казки українською мовою.
 
 
https://kazki-svitu.org.ua/- сайт для малят « Кращі казки світу» українською мовою пропонує батькам, бабусям та дідусям казки, які лікують душу і допомагають вчитись мудрості. Для цього організатори сайту рекомендують пропоновані казки читати вголос. «Народна казка завжди була невичерпним джерелом життєдайної мудрості для письменників, які черпали в них натхнення, створюючи казки авторські.»
 
https://derevo-kazok.org/- цей сайт подарує зустріч з казками улюблених і добре відомих українських та зарубіжних авторів. Казки можна на вибір дивитись, слухати, або читати. В розділі «Казкарі »можна познайомитись із творами казкотерапевта зі Львова Анни Зайцевої, Сашка Лірника, Братів Грім та письменниці із Дніпропетровська Наталії Дев’ятко.

http://kazkar.info/ - сайт «Казкар» зібрав казки відомих казкарів з усього світу. Серед них є казки українських письменників та казки народні. Крім казок на сайті розміщено легенди України про гори і міста, моря та річки, рослини та тварин, про козака Мамая, Довбуша та Наливайка. 
 
https://xn--80aaukc.xn--j1amh/ - Казка.укр - Дитячі книги з малюнками українською
http://abetka.ukrlife.org/ - "Весела абетка". Усе найкраще для дітей, батьків, педагогів, учителів, виховників, пластунів, філологів України! Найбільше зібрання абеток, казок, казок в мр3, великий і цікавий розділ "Читанка", приказки, загадки, цікавинки, ігри, гумор та ін.
 
http://chytanka.com.ua/ebooks//index.php?action=browse - "Читанка" - це дитяча публічна онлайн-бібліотека.
 
http://maluk.in.ua/- «Малюк» – це сайт для малят, їх батьків та педагогів спрямований на засвоєння дитиною мінімального набору знань через розвиваючі творчі ігри. Тут Ви знайдете сторінку і для учнів, і для батьків і для вчителів, кабінет виховної роботи і патріотичного виховання, інклюзивної освіти і психологічної служби. Сайт надає свою добірку розважально – пізнавальних сайтів.

http://sonyashnik.com/- сайт на якому можна навчитись робити книгу та подивитись мультфільм, а також послухати казку і замалювати розмальовку, знайти кулінарні рецепти до свят та потішитись з дитячих жартів та анекдотів. Ще тут на дітей чекають казки, загадки, лічилки, комікси.
http://www.clarastudio.tv/ - «Клара - студіо» - це пізнавальні історії для дітей. З Котом – мандрівником діти подорожуватимуть містами України, Карпатами та Чернігівськими печерами, потраплять в кузню і в театр, відвідають маяк і побувають в географічно - визначеному місці центру Європи. А разом із роботом – ерудитом познайомляться з планетами сонячної системи, дізнаються таємниці шоколаду та Антарктиди, а також багато іншого.
 
http://www.levko.info - сайт для дітей та батьків «Левко» пропонує своїм відвідувачам великий вибір дитячих онлайн - ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, розмальовок, аудіо та відео матеріалів. Тут можна віднайти поради з рукоділля та кулінарних рецептів для малечі. Сайт вагомо допоможе у підготовці сценаріїв для дитячих свят. Родзинкою сайту є колискові та «Весела школа» для дітлахів.
 
 
https://pustunchik.ua/ua - «Пустунчик» пропонує для найменших розвиваючі ігри, рухливі, ігри – онлайн, ігри для хлопчиків та дівчаток. А також розмальовки, пазли, свій кінозал з фільмами та мультфільмами, аудиотеку з піснями до свят та пісенними текстами. «Пустунчик» має свій кабінет творчості і віртуальну школу, яка крім звичних шкільних предметів вчить етикету, психології, розповідає дітям про винаходи та досягнення відомих світу людей.
 
https://dity.te.ua/aha-aha - Тернопільський сайт для батьків та дітей з дитячими піснями та караоке – відео на каналі «Джерельце». Пропонуються українські пісні композиторки дитячої музики Надії Галабурди.
 
Відеопроект «З любов’ю до дітей» - це чудова збірка на ютуб каналі розвиваючих уроків, українських дитячих пісень, українських народних пісень, фізкультхвилинок, веселих розвивальних мультфільмів гарної якості, які вчать малюків пізнавати і любити навколишній світ.

Нехай чарівний світ казок і неймовірно цікавий світ розвивальних ігор допоможе Вашій дитині краще пізнати реальний оточуючий світ. А Вам, шановні батьки, бажаємо, щоб ці сайти стали в нагоді в процесі виховання Ваших маленьких чад.
Працюймо на завтрашній день нашої країни разом!