НОВІ НАДХОДЖЕННЯ

Шановні читачі Муніципальної бібліотеки та відвідувачі сайту, пропонуємо Вам книгу, яка стала популярною в широких читацьких колах, бо йдеться про своєрідну абетку і філосовські настанови відомого фрацузького письменника Андре Моруа «Мистецтво жити», хоча окремі з "прописних істин"   відомі людству з давніх давен. Багато українців зможуть прочитати книгу завдячуючи українському перекладу професора Якубяка. 

Запрошуємо всіх бажаючих переглянути це видання та отримати насолоду від філософських роздумів Андре Моруа та перекладу Маркіяна Якубяка.
 
-
 
 
Андре Моруа. Мистецтво жити/ пер з фр. Маркіяна Якубяка.- Львів: Апріорі,2018.- 188с.


Андре Моруа вважав, що уміння жити – також мистецтво. Очевидно, тому перший розділ його літературно-філософської розвідки «Мистецтво жити» присвячений «мистецтву думати». А далі важливими є мистецтво кохати, мистецтво працювати і керувати, і на довершення – мистецтво старіти. «Мистецтво жити» Андре Моруа, члена Французької академії, – це літературно-філософська розвідка, яка пропагує гуманістичні ідеали. Автор із позиції філософії моралі розглядає питання світосприймання та сфери почуттів людини, зосереджуючись на етичних факторах, – коханні, навчанні, праці, керуванні та старінні. Творчість Андре Моруа відома нашому читачеві насамперед художніми біографіями Бальзака, Дюма, Байрона, Жорж Санд, а також есеєм «Листи до незнайомки» і романом «Мінливість кохання».
 

Для ознайомлення пропонуємо  зміст  книги
майстра психологічних романів Андре Моруа:
 
 
 
 

Книга пропонується широкому загалу читачів. Українською мовою це видання перекладено вперше.