До уваги читачів та відвідувачів сайту Муніципальної бібліотеки ім.А.Добрянського

На жаль, у ході реалізації проекту за підтримки Українського культурного фонду «Петер Демант: дивись, читай, пізнавай. Відтворення у свідомості громадян інтелектуальної спадщини видатного письменника міста Чернівці шляхом розширення інноваційно-інформаційних інструментів муніципального бібліотечного фонду», який впроваджується управлінням культури Чернівецької міської ради на базі Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського, виникли деякі технічні проблеми для повної інтеграції оновленої інноваційно-інформаційної платформи на стару платформу, яка функціонувала 8 років. Тому модернізований сайт Муніципальної бібліотеки знаходиться за тимчасовою адресою.