Культпростір Чернівців

23.11.2018

Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської до дня народження письменниці презентує виставу «Поранкова душа». Режисером – постановником п’єси став народний артист України, директор-художній керівник Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької – Василь Вовкун. Саме він, до речі, є автором сценарію п’єси «Поранкова душа».

Наталія Фещук. «Поранкова душа»: прем’єра вистави про Ольгу Кобилянську // Чернівці. – 2018. – 22 листопада.№ 47 – С.5.

Посвята до ювілею. // Час. – 2018. – 12 листопада .№ 47 – С.12.

Театр поставить п’єсу Василя Вовкуна про життя Ольги Кобилянської. Автор написав її ще у 25 років тому.

Світлана Матвієнко. «Поранкова душа» - через 5 років/ Молодий Буковинець. – 2018. – 22 листопада. №22. – С.10.

У Художному музеї було представлено чи не єдину в Україні колекцію тканого дива, яку зібрав етнограф Микола Шкрібляк.

Наталія Фещук. Вперше у Чернівцях – виставка гуцульських ліжників // Чернівці. – 2018. – 22 листопада.№ 47 – С.5.

«Вас стільки років так страшно любила…». Таке зізнання зробила Ольга Кобилянська Осипу Маковею та залишилася самотньою до кінця своїх днів.

Надія Будна. «Вас стільки років так страшно любила…» / Молодий Буковинець. – 2018. – 22 листопада. №22. – С.10.

2018 - тий рік є ювілейним для Івана Миколайовича Бажанського - вчителя, поета, письменника, драматурга, фольклориста, першого реформатора України.

Степан Панчук. Захисник української нації // Буковина. – 2018. – 23 листопада .№ 47 – С.4.

У передруках збережено стилістику, орфографію і пунктуацію першоджерел.

Підготувала Г.Мурмилюк