Проект бібліотеки "Література рідного краю на допомогу шкільній програмі" для учнів 7-го класу

Вже стало доброю традицією, що поріг Муніципальної бібліотеки Добрянського нерідко переступають вчителі української мови та літератури Буковини, щоб познайомитись з книгозбірнею, краєзнавчою літературою та її новими обличчями.

Сьогодні в рамках програми курсів, що функціонують вже багато років при Чернівецькому інституті підвищення педагогічної освіти, до книгозбірні завітала чергова група педагогів зі шкіл навколишніх сіл області. В рамках цієї програми відбулось знайомство з фондами приватних бібліотек Муніципальної, в тому числі з книжковими колекціями Анатолія Добрянського та Петера Деманта. Мовникам і вчителям літератури було запропоновано ознайомитись з архівними матеріалами сайту книгозбірні, які вони зможуть використати у свої роботі та презентовано Проект бібліотеки "Література рідного краю на допомогу шкільній програмі", за навчальною програмою середніх шкіл для учнів 7-х класів, де представлено ранні твори українського письменника Юрія Федьковича та Ольги Кобилянської, новели Ірини Вільде, Галини Тарасюк, Михайла Івасюка і творчість поетів – піснярів Миколи Бакая та Михайла Ткача.