Проект Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського "Література рідного краю на допомогу шкільній програмі. 9 клас"

Інформаційно підтримуючи чернівецькі гімназії та школи, які шануючи просвітницькі традиції буковинських навчальних закладів Австро- Угорської доби, вивчають літературу та історію рідного краю, працівниками Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського разом з освітянами було започатковано в цьому навчальному році Проект «Література рідного краю на допомогу шкільній програмі».

Продовжуючи знайомити освітян та школярів з черговим матеріалом книгозбірні, пропонуємо відеопрезентацію підготовлену за шкільною програмою для 9-х класів, де представлено біографічні дані, фрагменти та короткий зміст окремих творів буковинських письменників та поетів. Зокрема Юрія Федьковича «Три як рідні брати», оповідання «Проклятий млин» Євгенії Ярошинської, нарис «За готар » Ольги Кобилянської, історичну романну дилогію Михайла Івасюка «Балада про вершника на білому коні»та «Лицарі великої любові», роман «Турнір королівських блазнів», творчість поетес Галини Тарасюк, Анни Дущак та письменника і поета Віталія Колодія.