"Академічні години в Муніципальній"

Щоб наблизити літературознавчі праці бібліотеки до цільового читача студентка Анатолія Миколайовича Добрянського, а нині кандидат філологічних наук, доцент Світлана Дмитрівна Кирилюк в Муніципальній бібліотеці ім. А. Добрянського започаткувала проект "Академічні години в Муніципальній", присвячений пам'яті літературознавця й мистецтвознавця Буковинського Златоуста Анатолія Добрянського (1935-2003), 85-річчя з дня народження якого будемо відзначати наступного року. Перша лекція, прочитана викладачкою ЧНУ в книгозбірні носила назву "Історія української літератури другої половини XX століття в контексті викликів сучасності". Слухачами були студенти, викладачі, науковці, письменники, журналісти.