Проект " Література рідного краю на допомогу шкільній програмі". 11 клас.

В непростий для країни, Буковини і нашого рідного міста Чернівці час ми намагаємось бути корисними та інформаційно підтримати вчителів та учнів чернівецьких гімназій і шкіл, які нині знаходяться на карантині у зв’язку із епідемією коронавірусу. Шануючи та підтримуючи просвітницькі традиції буковинських навчальних закладів Австро-Угорської доби, коли було запроваджено вивчення літератури та історії рідного краю, працівники Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського разом з освітянами минулоріч започаткували Проект «Література рідного краю на допомогу шкільній програмі». Ми нагадуємо шанувальникам нашого сайту про вже існуючі матеріали, що було створено на допомогу шкільній програмі для п’ятикласників, шестикласників, семикласників, восьмикласників та дев’ятикласників. Тиждень тому було підготовлено матеріал для десятикласників. Їх ви зможете знайти як на нашому сайті www.dobrabiblioteka.cv.ua так і на інтернет-ресурсі You Tube. Варто лише написати в пошуковій системі «Література рідного краю на допомогу шкільній програмі», або «Література Буковини». Нині, коли більшість організацій переходять на роботу в онлайн-режим, ми продовжуємо знайомити освітян та школярів з черговим матеріалом книгозбірні. Сьогодні пропонуємо вам відеопрезентацію підготовлену за шкільною програмою для 11-х класів, де представлено біографічні дані, фрагменти та короткий зміст окремих творів буковинських письменників та поетів. Зокрема твір Юрія Федьковича «Серце не навчити»», повість «Перекінчики» Євгенії Ярошинської, твір «Сліпець» Ольги Кобилянської, роман Михайла Івасюка «У царстві вертухаїв», творчість поетеси Тамари Севернюк та поезії присвячені рідному місту, роман Марії Матіос «Кулінарні фіглі» та один із жіночих романів письменниці Галини Тарасюк – «Смерть – сестра моєї самотності».

Посилання на відео

Також ви можете ознайомитись з програмним матеріалом для 5,6,7,8,9,10 класів за посиланнями:

5клас. //www.dobrabiblioteka.cv.ua/ua/news?id=1082025
6 клас. //www.dobrabiblioteka.cv.ua/ua/news?id=1084031