Всесвітній день письменника

У цей сонячний весняний день колектив Муніципальної бібліотеки ім. Анатолія Миколайовича Добрянського щиро вітає прозаїків і поетів, драматургів та есеїстів з їхнім професійним святом - Всесвітнім днем письменника. Бажаємо Вам - перш за все - натхнення, нехай муза ніколи не покидає Вас, а плоди Вашого праці радують Ваших читачів та читачів нашої бібліотеки зокрема. Бажаємо здоров'я і миру в цей складний час. Нехай всі негаразди стануть лише спогадом у Ваших безсмертних творах. Бажаємо, щоб всі Ваші твори неодмінно виявлялися у видавництві, щоб радували читачів, приносили їм естетичне задоволення і користь!

І хай завжди натхненням і підтримкою будуть слова з вічної книги: На початку було Слово, а Слово в Бога було, і Бог було Слово (Ів. 1:1). … а потім він вручив Вам це Слово як Божий дар!