...Галябарда Степан з великою даниною вдячності....

"...Галябарда Степан з великою даниною вдячності...."

Це ім’я спалахнуло наприкінці 80-х років минулого століття палітрою високих і щирих емоцій. Народився С. Галябарда у селі Суходіл Гусятинського району Тернопільської області. В системі Держтелерадіо працював Галябарда з 1984. Спочатку – відповідальний секретар дирекції телебачення, а згодом – головний редактор молодіжної редакції радіо «Молода гвардія», заступник директора телевізійного творчого об’єднання «Молодість».

Такий автограф залишив на своїй дипломній роботі «Найкращій людині, яку зустрічав на своєму життєвому шляху А.М.Добрянському...» знаний поет-пісняр Степан Галябарда, який днями відзначив свій 60-річний ювілей. До цієї дати в читальній залі Муніципальної бібліотеки ім.А.Добрянського розгорнуто виставку, так як Степан Петрович був вдячним учнем Анатолія Миколайовича в  В архівних фондах збереглася дипломна робота по творчості Олександра Довженка з дарчим надписом для свого вчителя, яку він захистив на «відмінно» 9 червня 1973 року.
На виставці можна познайомитись з цією роботою.

Тут же представлена і перша збірочка Степана Петровича «Не поверну човен», яка побачила сіт (вийшла друком) 1991 року.

На виставці можна познайомитись творчим надбанням поета пісняра, його відомі твори, інтерв’ю, співпрацю з композиторами та виконавцями.

Поет-пісняр і виконавець Степан Галябарда – один із фундаторів української естради, без поетично-пісенних наснаг якого «На Україну повернусь!», «Несу свій хрест», «Причасти мене розмовою українською мовою», «Не поверну човен» її неможливо уявити.

За вагомий внесок у розвиток вітчизняної культури, високий професіоналізм у 1996 році С. Галябарді присвоєно почесне звання «Заслужений діяч мистецтв України», 2001 р. – нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Формула письменницького успіху від С Галябарди:
«Найголовніше, щоб книга була професійною, цікавою, життєво важливою для читача».

Підготувала Антоніна Аністратенко