Мир через культуру

"Мир через культуру " - цей девіз було сформульовано у 1935 році Миколою Реріхом. Нині завдання збереження та розвтку культури гідно продовжує Міжнародний центр Рерихів у Москві, який докладає зусиль для збереження і захисту спадку великої родини.

Культурно-освітній центра "Агні", створений у 1992 році, у своїй діяльності також керується цим девізом і має на меті ознайомлення мешканців міста з культурою та традиціями Сходу.

Результат зусиль співробітників центру - чотири виставки картин М. Реріха та С. Реріха та ін. заходи. У Центрі працює бібліотека, що пропонує увазі читачів твори філософів та вчених з історії, філософії, педагогіки.

До 20-річчя функціонування Центру планують провести культурно-мистецький захід у палаці "Академічному" 24. 02. 12 о 17. 00. Запрошують всіх охочих.