Культпростір. Події.

Маленькі й великі художники та українська музика
Тиждень образотворчого мистецтва на Буковині розквітнув кількома художніми виставками – воно й не дивно: весна. Поза тим, декілька музичних подій та анонсований конкурс краси на нинішні вихідні. Ось і палітра мистецьких новин, на разі.
«Великі проблеми маленьких художників. У центрі відпочинку «Панорама» відкрили виставку «Чарівна палітра»… Так сталося, що день народження студії образотворчого мистецтва «Камея» збігся із першим святом весни, - розповідає керівник студії Наталя Кураш, -  Наразі ми представили понад 40 робіт: пейзажі, натюрморти, портрети, абстрактні композиції, які підготували дванадцятеро студійців…» (Свобода слова. – 2012. – 15 березня. – ч. 11).
«У художньому музеї днями стартував обласний етап всеукраїнської програми «Нові імена-2012». За традицією конкурс розпочався виставкою творів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, яку відкрили в одному із залів Чернівецького художнього музею. Живопис, графіка, вишивки, народне мистецтво… всього понад сотня творів склали цю виставку…» (Свобода слова. – 2012. – 15 березня. – ч. 11).
«12 березня – рівно за місяць до першого польоту людини в космос – Чернівецький обласний художній музей та Чернівецький музей авіації і космонавтики запросили чернівчан та гостей міста на відкриття персональної виставки «Подих космосу» художника з Киргизстану Романа Гуманюка у художньому музеї… Роман Гуманюк пише картини своїх міркувань, світоуявлень, світорозуміння, в основі яких три першостихії: повітря, вода, земля…» (Версії. – 2012. - № 11).
«У культурно-просвітницькому центрі «Агні» відкрито експозицію скульптора Олексія Леонова, на творчість і духовне становлення якого мали неабиякий вплив ідеї «Живої етики» (Версії. – 2012. - № 11).
«9 березня на Центральній площі в Чернівцях зібралися керівники краю… щоб вшанувати 198-у річницю від дня народження геніального поета Тараса Шевченка…» (Буковина. – 2012. – 13 березня. - №21).
«Найдрайвовіший гурт української сцени «Тартак» святкує свій 15-й день народження. У програмі ювілейного концерту – презентація нового альбому «СІМКА», цікаві дуети та неочікувані сюрпризи» (Місто МБ. – 2012. – 15 березня).
«Відомий баритон Василь Герелло приїхав на Буковину відвідати батьків, а в неділю візьме участь у телепроекті «Голос країни» (Чернівці. – 2012. – 15 березня. - № 11).
Огляд підготувала
Антоніна Аністратенко