Культпростір. Події

П’ять найцікавіших подій

останнього вересневого тижня

Осінь переходить в свою найвищу фазу. А в нас – народна українська забавка: вибори. Культура, звичайно, користається нагодою бути. Про п’ять найцікавіших подій тижня розповідаю наостанок у звичному вже форматі рубрики «Культпростір. Події». Надалі огляд обіцяє змінитись і оновитись, прибрати нового формату, барв та авторів. День бібліотекаря, річниця Наукової бібліотеки ЧНУ, трохи концертів, ручних виробів та театру. Наразі такі культурні Чернівці. Па-па.

«Вихованці Театру юних чернівчан на сцені філармонії [підготували] силуетно-тіньову виставу за сюрреалістичним твором письменниці Емми Андієвської…» (Версії. – 2012. – № 39).

«До бібліотек ще люди йдуть. Про щоденне життя бібліотеки на Роші розповіла В. Мочарна… Вона працює у цій бібліотеці майже три десятки років… Каже, що жодного дня не пошкодувала, що обрала цей фах, оскільки любить працювати з книгою і людьми…» (Погляд. – 2012. – 27 вересня. – № 39).

«Наукова бібліотека ЧНУ відзначає 160-річчя. 29 вересня виповнюється 160 років найстарішій на Буковині бібліотеці – науковій ЧНУ імені Ю. Федьковича. Ця книгозбірня почалася з 471 примірника книг Крайової бібліотеки Буковини. Нині вона має у фондах 2 млн. 641 тис. книжок…» (Місто. – додаток МБ. – 2012. – 27 вересня).

«Для медиків співав Розенбаум. Три емоційні вечірні години вересневого вечора були прсвячені винятково чернівецьким медикам… Охочих почути авторську пісню народного артиста Росії зібрався повний Літній театр…» (Молодий буковинець. – 2012. – 28-29 вересня. – № 109).

«У Чернівцях вперше відбувся ярмарок виробів ручної роботи… Тут зібралося 48 майстрів із дев’яти регіонів… Організатор ярмарку О. Гужій каже, що він буде у Чернівцях постійним…» (Молодий буковинець. – 2012. – 24-25 вересня. – № 107).

Огляд підготувала

Антоніна Аністратенко