Культпростір. Події

2.11.2012 - 8.11.2012

Тиждень, що минає, потішив буковинців насамперед цікавими виставками образотворчого мистецтва, концертами інструментальної музики, кінопрем’єрою. Детальну інформацію про згадані культурні події міста, а також про анонси майбутніх мистецьких заходів почерпнемо зі свіженьких чернівецьких часописів.

«Чудовий подарунок для найменших читачів зробив відомий літературознавець, письменник, професор кафедри української літератури філологічного факультету ЧНУ Богдан Мельничук, підготувавши книгу для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку з поетичною назвою «Люблю співати про Карпати» Ольга Мельничук (Буковина. – 2012. – № 87. – С. 3)

«Завдяки європейському регіональному проекту партнерства «Чотири регіони для Європи» картини Миколи Івасюка побачать жителі України, Румунії, Франції, Німеччини» Антоніна Тарасова (Буковина. – 2012. – № 88. – С. 3)

«У виставковій залі «Вернісаж» презентовано виставку робіт «Дороги майстрів та стежинки учнів», організовану польською художницею Івоною Вільк. 16 листопада відомі польські та буковинські художники проведуть майстер-клас з учнями художніх шкіл» Антоніна Тарасова (Буковина. – 2012. – № 88. – С. 3)

«В Німецькому народному домі чернівчани знайомилися з митцем українського походження, який нині мешкає в Швейцарії, Любомиром Вінником, оглядали його картини – своєрідний вид сучасної карикатури» Антоніна Тарасова (Буковина. – 2012. – № 88. – С. 3)