Культпростір. Події

1.12.12 – 7.12.12

Її величність Зима, завітавши до міста, одразу створила казковий лад – потішила всіх чернівчан таночком грайливих сніжинок. Своєрідним продовженням святкового настрою стали симфонічні концерти і музичні фестивалі, художні виставки і відкриття мистецької світлиці, видання нових книг і пошанування знаних краян-ювілярів. Усі зацікавленні перебігом культурного життя Чернівців могли долучитися до цих та інших подій впродовж тижня, що минає. Свіжі номери часописів ознайомлять поціновувачів друкованого слова з новинами культури й мистецтва.

«У Чернівцях видали книгу про листування найвидатніших німецькомовних поетів Інгеборґ Бахман та Пауля Целана… “Пора серця. Інгеборґ Бахман – Пауль Целан”» В. Чорней (Молодий буковинець. – 2012. – № 138)

«Нещодавно в Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Івасюка завершився спільний українсько-румунський проект “Бібліотеки – відкриті ворота до знань”» Т. Микитюк (Свобода слова. – 2012. – № 60)

«“Студентські читання” – такою була назва чергової зупинки міждисциплінарної творчої групи “Тролейбус”. Участь у поетичних читаннях міг взяти кожен охочий» О. Танащик (Буковина. – 2012. – № 95)

«У ЗМІ оприлюднили список сотні найвпливовіших жінок України 2012 року. … Вперше до цього рейтингу потрапила й письменниця з буковинським корінням Марія Матіос» В. Козменко (Погляд. – 2012. – № 49)