Культпростір. Події

14.12.2012 - 20.12.2012

Здійснення зимової казки наближається до кожної домівки! Напередодні улюбленого для дорослих та малечі Дня Святого Миколая, коли серця наповнюються милосердям і ласкою, відбулося урочисте відкриття головної ялинки міста, запрацював Різдвяний ярмарок… Святкову атмосферу доповнило національне свято єврейської громади Ханука. Саме такі культурно-мистецькі події, серед яких також видання нових книг, ознаменували минулий тиждень. Деталі – у нашому традиційному огляді.

«На Соборній площі засяяла головна новорічна ялинка… Впродовж усіх свят у Різдвяному містечку відбуватимуться концерти, дискотеки і театралізовані вистави» (Свобода слова. – 2012. – № 62)

«…13 грудня на свято Андрія Первозванного приміщення Будинку естетики та дозвілля м. Чернівців наповнилося звуками українських народних пісень…відбулася прем’єра жартівливої вистави “На перші гулі” за однойменним твором С. Васильченка…»А. Якимець (Чернівці. – 2012. – № 51)

До дня Святого Миколая в Українському народному домі вихованці катехитичної недільної школи, що діє при храмі Успіння Пресвятої Богородиці, підготували святковий захід “Ой хто, хто Миколая любить”(Доба. – 2012. – № 51)

«Щойно побачила світ книга Григорія Шабашкевича “На верхній палубі ковчега”. …До книги увійшли дев’ять оповідань… Григорій Шабашкевич порушує актуальні морально-етичні проблеми, простежує становлення особистостей…» Ю. Гусар (Буковинське віче. – 2012. – № 52)