Культпростір. Події

21.12.2012 – 28.12.2012

Останній тиждень 2012 року був надзвичайно казковим для малечі. Адже у навчально-виховних закладах відбулися урочисті зустрічі з головними персонажами зимових свят, біля головної ялинки на Соборній площі запрацювала ковзанка… Чимало сюрпризів ще попереду!

Щоб зберегти та збагатити дух високої культури рідного міста, в Чернівцях відбуваються незабутні симфонічні концерти, виставки художніх полотен, працюють мистецькі майстерні народних ремесел, місцеві науковці та літератори видають вартісні книги… Все це є особливим дарунком до Нового року Чернівцям, чернівчанам та гостям нашого містечка.

Справжнє Різдвяне диво відчули ті, хто завітав 25 грудня до залу органної та камерної музики Чернівецької обласної філармонії. У передсвяткове надвечір’я відбувся концерт Академічного камерного хору «Чернівці» «Різдвяний подарунок» під керівництвом Надії Селезньової за участю клавірного дуету: Віктора Білли (орган) та Лілії Холоменюк (фортепіано), а також хормейстера Володимира Шнайдера.
От-от настане чарівна новорічна ніч, яка здійснює очікувані мрії! Вітання зі святами адресують своїм читачам редакції періодичних друкованих видань міста,бажаючи миру, злагоди й добра кожній родині!

«Цього тижня усі дитячі установи, школи, театри і культурні центри організовують для дітей казкові Новорічні свята. Мета педагогів одна – подарувати маленьким буковинцям частинку дива і радісний настрій» А. Чорна (Свобода слова. – 2012. – №63)

«До Нового року чернівчани отримали чудовий подарунок – рідкісну книгу Марії Никирси “Чернівці. Документальні нариси з історії вулиць і площ”, матеріали до якої вона збирала понад 30 років» Н. Будна (Молодий буковинець. – 2012. – №147)

2013 рік оголошено роком Ольги Кобилянської. З цієї нагоди директор Чернівецького літературно-меморіального музею Ольги Кобилянської Володимир Вознюк здійснив глибокі розвідки про родовід Кобилянських та здобутки і плани музею: «… батько О. Кобилянської здобував початкову освіту в Бучачі, але з Баб’янки “пішов у світ”» (Погляд. – 2012. – №52)

«Дводенний фестиваль новорічних подарунків “DecoRush”минулих вихідних зібрав у DEPO’tблизько 80 майстрів і натовпи відвідувачів!... Різноманітні щогодинні майстер класи – з гончарства, в’язання, виготовлення прикрас, косметики, макраме, сніжинок на ялинку – збирали довкола себе дружні гуртки зацікавлених відвідувачів» І. Константинюк (Версії. – 2012. – №52)