Культпростір. Події

П'ятниця, 18 січня 2013 р.
 У традиційні січневі дні найважливіші дійста пов’язані з новорічними й різдвяними празниками. Святкові заходи відбуваються біля головної чернівецької ялинки на Соборній площі та на всіх інших площах і майданчиках. А знаменита «Маланка-фест-2013» заполонила весь центр міста!

Окрім гучних гулянь, у Чернівцях пошанували пам’ять Ю.Федьковича, вийшли друком нові книги, в закладах культури провели більш камерні, близькі за духом нашому місту надзвичайно цікаві мистецькі імпрези.

«…в музейних стінах [Літературно-меморіального музею Юрія Федьковича] відбулась непересічна подія. Доктор філологічних наук, доцент кафедри української літератури Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Лідія Ковалець презентувала видрукувану в Києві Видавничим центром «Академія» книгу «Юрій Федькович: історія розвитку творчої індивідуальності письменника» Л.Черняк // Буковина. – 2013. – 18 січ. (№4).

«У Художньому музеї відкрили виставку фотографій «Реццорі в себе вдома» з приватного архіву німецькомовного письменника із Чернівців Ґрегора фон Реццорі» Ю.Боднарюк // Мол.буковинець. – 2013. – 18-19 січ. (№7).

«У видавництві «Черемош» нещодавно побачило світ цікаве й оригінальне видання. Це – каталог заслуженого майстра народної творчості України, голови Буковинського осередку майстрів народного мисиецтва України, директора Вижницької художньої школи Володимира Ворончака. У книзі йдеться про творчі здобутки унікального майстра, котрий працює в царині бондарства і художнього випалювання» С.Кириляк // Буковина. – 2013. – 15 січ.(№3).

Л.Курущак // Буковина. – 2013. – 15 січ.(№3).

«Толерантна» Маланка відгриміла в Чернівцях. У її проведенні взяли участь понад 20 тисяч людей, а переможці отримали від спонсора Фірташа 100 тисяч гривень» А.Данилюк // Доба. – 2013. – 17 січ.(Ч.3).

Огляд підготувала Леся Щербанюк