Культпростір. Події

П'ятниця, 1 березня 2013 р.

Передвісники весни – сонячні полудні потішили чернівчан цікавими мистецькими дарунками – це і створення літературної квартири-резиденції, і участь чернівецької делегації у міжнародному літературному заході, і колоритний виступ грузинського балету «Сухішвілі». Часописи міста пропонують пошанувати відомих письменників спогадом про їхню творчість. Багато заходів очікують на своїх відвідувачів наступного тижня

«… літератори матимуть нагоду безкоштовно проживати у Чернівцях, здійснюючи тут [у квартирі-резиденції для літераторів] той чи інший проект … Учора на презентацію проекту «Міжнародна стипендія для поетів і перекладачів поезії» приїхав відомий український письменник Юрій Андрухович. … Юрій Андрухович фактично став першим офіційним гостем квартири-резиденції» Н. Фещук // Чернівці. – 2013. – 28 лютого (№ 9)

«Протягом трьох днів літературного ярмарку у Лейпцигу його відвідувачі зможуть познайомитися із книгою Ігоря Померанцева «Czernowitz. Черновцы. Чернівці». … До Лейпцига їде також серія книг «Меридіан Серця» видавництва «Книги-ХХІ» … Вихід усіх книг пов’язаний з іменем знаного у нашому місті науковця Петра Рихла, який виступає тут як перекладач, упорядник та автор передмов» Н. Фещук // Чернівці. – 2013. – 28 лютого (№ 9)

«Минулого тижня у бібліотеці ім. А. Добрянського презентували книгу «Спогад про майбутнє», темою якої є дослідження творчості Василя Кожелянка. Автор книги Антоніна Аністратенко – філолог, аспірант ЧНУ … Варто зазначити, що наші бібліотеки, зокрема бібліотека А. Добрянського, стають справді культурними колисками, де не тільки зберігають книги, але й виколисують їх.» С. Воронцов // Свобода слова. – 2013. – 28 лютого (ч. 9)