Культпростір. Події

П'ятниця, 8 березня 2013 р.

До Чернівців завітала справжня весна! Вона окрилює, надихає, дарує творче піднесення. У ці теплі сонячні дні стало традицією проводити шевченківські читання, різноманітні творчі конкурси та фестивалі. Цікаві культурологічні заходи приурочено до ювілею митців нашого міста. Саме у березні народилося багато відомих чернівчан.

«… у Центральному палаці культури м. Чернівці напередодні святкування 199-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка відбувся ХХІІ обласний конкурс читців «Хвилююче слово Пророка» // Чернівці. – 2013. – 7 березня (ч. 10)

«На творчому столі Івана Петровича лежать готові до видання книги «Казки діда Івана», «Щоб ви довго жили, щоб щасливі були», «Барди з-над Остра», «Коли тебе кохана розлюбила»… Творча енергія не гасне» В. Демочко // Буковина. – 2013. – 7 березня 2013 р. (№ 17)

«Уперше в Чернівцях у палаці «Юність Буковини» відкрили персональну виставку відомого київського архітектора, художника, вченого, музиканта Олега Слєпцова «Джерело гармонії» Н. Будна // Молодий буковинець. – 2013. – 4 – 5 березня (№ 26)

«… своє перше фото співочого тріо – Софії Ротару, Назарія Яремчука і Василя Зінкевича – я опублікував 10 вересня 1971 року в газеті «Радянський студент» – пригадує фотограф Роман Островський. «У Романа Карловича є унікальні світлини з першого фестивалю «Червона рута», який відбувся в Кіцмані 26 червня – 3 липня 1988 року» Н. Будна // Молодий буковинець. – 2013. – 7 березня 2013 р. (№ 27)