Культпростір. Події

П'ятниця, 29 березня 2013 р.

Мабуть не випадково Всесвітній день поезії та Всесвітній день театру розмістилися на календарі зовсім поруч! Не дивно й те, що цей тиждень увінчує ІІІ Всеукраїнський фестиваль поезії «Від Гуцулії до кряжів донецьких» – у багатьох залах лунають мелодійні поетичні рядки, з’являється відчуття присутності чогось небуденного, немов зацвітає мистецький сад Чернівців…

«Фестиваль присвячений пам’яті одного з найбільших українських поетів, який має прямий стосунок до Чернівців і ЧНУ, Тараса Мельничука, – сказав Борис Іванович [Бунчук]. – Він був студентом філологічного факультету університету. Це велике ім’я в українській літературі, і мати патроном Тараса Мельничука щодо проведення Всеукраїнського фестивалю поезії мені видається за велику честь» Ю. Боднарюк // Молодий буковинець. – 2013. – 29 – 30 березня (№ 37)

«У читальній залі Центральної міської бібліотеки відбувся літературно-мистецький вечір «Поезії не змовкне джерело», присвячений Всесвітньому дню поезії … Кожен з них [гостей] подарував слухачам миттєвості своєї творчості, світу поезії, що вчить тонко сприймати красу, осмислювати дійсність та співчувати» // Буковина. – 2013. – 26 березня (№ 23)

«Стали відомі прізвища лауреатів цьогорічної Міжнародної літературної премії імені Миколи Гоголя «Тріумф. У списку визнаних письменників … ім’я нашого краянина … Миколи Максимця. Він удостоєний нагороди за книжку прози «Таємниця гори діда Лева» та значну видавничу діяльність» А. Ісак // Буковина. – 2013. – 26 березня (№ 23)