Кульпростір. Події

П'ятниця, 26 квітня 2013 р.

По-справжньому теплий і сонячний тиждень напередодні Вербної неділі подарував чернівчанам перші суцвіття і запросив завітати на цікаві мистецькі заходи. Мов чарівна випадковість – майже всі вони створені Жінкою як прообразом весни. Отож, місцева періодика розповідатиме про виставки вишитих бісером картин, колекції жіночого народного одягу, про досягнення письменниць, науковців і жінок-композиторів.

«У дворику ратуші відбулося Свято великодньої писанки. Школи, дитячі садки представили композиції з кошиків, писанок, вишитих рушників. Проводили безкоштовні майстер класи із писанкарства». Н. Будна // Молодий буковинець. – 2013. – 26 – 27 квітня (№ 49)

«…на передодні Великодніх свят у великій виставковій залі Художнього музею відбулося урочисте відкриття ХІ регіональної виставки «Вишиваний дивотвір». Ця експозиція суттєво відрізняється від попередніх, бо її створили лише ті учасниці, котрі вишивають бісером». А. Янушевська // Буковина. – 2013. – 26 квітня (№ 32)

«… на тематичній виставці «Український народний жіночий одяг у творах живопису із колекції ЧХМ» представлено 16 робіт українських художників середини ХХ – початку ХХІ ст., які збагачують естетичне сприйняття народного костюма як художнього ансамблю». Л. Филипчук // Буковинське віче. – 2013. – 26 квітня (№ 17)

«Частинка любові» – так називається виставка гобеленів [у Краєзнавчому музеї] художниці з Черкащини Тетяни Сосуліної … Роботи зачаровують своєю добротою. А на одному з гобеленів можна побачити й казкового персонажа – яскравого звіра, створеного уявою видатної художниці-примітивіста Марії Приймаченко» // Молодий буковинець. – 2013. – 26 – 27 квітня (№ 49)