Без амбіцій змінили світ: чернівчани. Буковинський інтелектуальний календар

Четвер, 16 травня 2013 р.
 З нагоди Дня науки в Україні на сайті Муніципальної бібліотеки ім. А. Добрянського презентовано інтелектуальний календар “Без амбіцій змінили світ: чернівчани”. У ньому подані біографічні довідки про життя і досягнення визначних діячів міста, що народилися і певний час проживали у Чернівцях. Ці персоналії на високому рівні здійснювали свою діяльність у різних галузях науки, культури, мистецтва як у Чернівцях, так і поза межами України. До інтелектуального календаря внесені постаті, ювілеї яких ми вшановуємо 2013 року. Серед знаних імен митрополит Євген Гакман, письменники Карл Еміль Францоз, Йоган Георг Обріст, викладачі університету, вчені зі світовим іменем економіст Йозеф Шумпетер, доктор теологі Ніколає Котош, доктор теології і права Валеріан Сезан, філософ Карл Зелінка, президент акціонерного товариства Львівсько-Чернівецько-Ясської залізниці і акціонерного товариства "Буковинські місцеві залізниці" Емануїл Ціффер фон Тешенбрук, історик Дмитро Кантемір, юрист Фрідрих Кляйнвехтер, математик Йосип Племель, архітектор Йозеф Ляйцнер і громадський діяч Микола Василько.

Детальніше ознайомитися зі здобутками відомих чернівчан можна у рубриці “Буковинський інтелектуальний календар”, завітавши на сайт Муніципальної бібліотеки за таким електронним посиланням –