Культпростір. Події

П'ятниця, 17 травня 2013 р.
Не зважаючи на майже всуціль вихідні дні початку травня, в місті відбулося багато культурних подій, які заслуговують на увагу. Зокрема симпозіум народних майстрів, ювілей краєзнавчого музею, концерти класичної музики славетних композиторів, презентації книг і вже традиційний День вишиванки!

«Біля головного корпусу ЧНУ людей у вишиванках було найбільше. В українське національне вбрання одягнулися й студенти і викладачі. Дехто з дівчат, окрім вишиванки, мав на плечі тайстру, на грудях – кольорове намисто, а в зачісці – квітку» М. Корпан // Молодий буковинець. – 2013. – 17 – 18 травня (№ 55)

«Теплого понеділкового ранку на території Учбово-методичного центру культури Буковини трембіти сповістили про відкриття першого симпозіуму майстрів різьбярства Буковини й Гуцульщини «Жива традиція родини Шкрібляків … Щоб віддати данину шани традиційному народному різьбярству, на весь тиждень Центр культури Буковини став місцем роботи десяти майстрів» Л. Черняк // Буковина. – 2013. – 17 травня (№ 37)

«15 травня в Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція «Історія і сьогодення музею: головні аспекти діяльності, завдання, проблеми, рішення» Л. Черняк // Буковина. – 2013. – 17 травня (№ 37)

«І справді Брамс відчував за собою «кроки гіганта»: драматичне протистояння людини долі, напружений пульс музики, а головне – тема «благої вістки» … все надає твору Брамса бетховенської величі. Диригент зумів провести драматургію твору «від темряви до світла», продемонстрував високу диригентську техніку і розуміння стилю Брамса» І. Медриш // Буковина. – 2013. – 14 травня (№ 35)