Культпростір. Події

П'ятниця, 2 серпня 2013 р.

27.07.2013 – 2.08.2013

Гарячі літні дні в Чернівцях надлишком культури не грішать. Воно й не дивно: чернівчани у відпустках, на дачах-городах, за морями-океанами. А ті, котрі залишилися в місті, мали можливість цього тижня торкатися до красивого і вічного через фотографію і кіно.

…в ТРЦ DEPO’T відкрили виставку буковинських художників і фотографів «Порух душі». 2 серпня о 20:30 у дворику Чернівецької міськради відбудеться показ з наступним обговоренням французького документального фільму «Провал пам’яті»…
Культурні зв’язки по-французьки // Версії. – 2013. – 1 серп. (№ 31). – С. 14.

Це його 48-ма за ліком персональна виставка. Перед тим були виставки в рідній Полтаві, Києві, Санкт-Петербурзі, Берліні. Брав участь у виставках у Росії, Литві, Вірменії, США, Румунії, Словаччині, Великобританії та багатьох інших країнах.
Віталія Козменко. Нашарування поколінь на фотографіях : голова Спілки фотохудожників України у Чернівцях відкрив 48-му персональну виставку // Погляд. – 2013. – 1 серп. (№ 31). – С. 22.