Культпростір. Події

П’ятниця, 13 грудня 2013 р.

7.12.2013 – 13.12.2013

Другий культурний тиждень грудня в Чернівцях виявився багатим на виставки прикладного мистецтва. Крім того, чернівчани слухали духовну музику, відвідували виставку картин і кінотеатр. Але чи справді слухали і чи справді відвідували? Хтозна. Принаймні, за них це зробили місцеві журналісти.

Нещодавно у Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї відбулася виставка робіт... лауреатів літературно-мистецької премії Ольги Кобилянської, учасниць багатьох культурно-мистецьких заходів, фестивалів, виставок, акцій, ярмарків в Україні і за кордоном, вишивальниць з Кіцманя Дарини Стасюк і Діани Новак та... різьбяра по дереву Сергія Кузнєцова.
Марія Керер–Ластівка. Мистецтво творити диво // Буковинське віче. – 2013. – 12 груд. (№ 50). – С. 4.

...дивовижний рукотворний світ вкотре побачили учасники урочистого відкриття ХХХІІ “Буковинського розмаю”...
Людмила Черняк. Світ, у якому збуваються мрії // Буковина. – 2013. – 10 груд. (№ 96). – С. 4.

Дзвіночки, м’які ялинкові іграшки, браслети та підвіски з бісеру, вироби із глини, в’язані шапки та рукавички, іграшки, в’язані гачком, скриньки та оригінальні годинники – усі ці вироби ручної роботи... Тут представлені роботи майже всіх чернівецьких майстрів, частково франківських, тернопільських, хмельницьких, а також київських.
О. Сорохан. У Чернівцях відкрилася творча підвальня // Місто. – 2013. – 12 груд. – С. 2.

Музична збірка “Живої віри прагну” стала результатом кількамісячної роботи її авторів, котрих об’єднало спільне бажання записати такий диск, аби донести духовну музику до людей.
Наталія Фещук. Спільний диск записали священик, скрипалька симфонічного оркестру та органістка: До нього увійшли як твори відомих класиків, так і сучасного чернівецького автора // Чернівці. – 2013. – 12 груд. (№50). – С. 11.

Ольга Малиновська вперше почала малювати два роки тому, а тепер презентувала виставку “Європейські краєвиди”. “Назва виставки “Європейські краєвиди” народилася півроку тому – задовго до Євромайдану. Тема – подорожі, які є моїм другим хобі”.
Юлія Боднарюк. “Мої роботи – протест проти сірості, буденності”: Чернівчанка Ольга Малиновська освоїла техніку живопису через Інтернет у 50 років і зробила свою виставку картин // Місто. – 2013. – 12 груд. – С. 6.

Повнометражний документальний фільм “Красна Маланка” чернівецького кінорежисера Дмитра Сухолиткого-Собчука минулого тижня презентували на Буковині. Перед прем’єрою у Чернівцях автор повіз “Маланку” туди, де усе починалося, – до прикордонного карпатського селища Красноїльськ, де проживають етнічні румуни.
Ольга Склярчук. З “Маланкою” – до Європи: “Коли жителі почули, що я зніматиму фільм про Красноїльськ, назвали мене божевільним” // Версії. – 2013. – 12 груд. (№ 50). – С. 15.