Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

13.11.2015 – 21.11.2015

Актуальна думка: «Задум виставки був у тому, щоб кожен фотограф показав Чернівці з нового ракурсу. Я вирішив показати чернівецький Майдан, тому що події трохи починають забуватися. Хай в нас в Чернівцях не було таких серйозних моментів як в столиці, але Майдан був. Це був своєрідний момент нагадування, адже це теж уламок історії Чернівців» (Василь Салига, «Молодий буковинець», 2015, № 94, с.9).

«Чернівці. Епізоди, уламки, міні-історії» – так називається фотовиставка, яка 18 листопада відкрилася у центрі культури «Вернісаж». На ній представлено 80 робіт 11 фотографів.
Ватаман Діана. «Подих міста» через об’єктив // Молодий буковинець. – 2015. – 20-21 лист. № 94. – С. 9.

21 листопада у Чернівцях стартував ХІІ мандрівний фестиваль документальних фільмів, присвячених правам людини.
У Чернівцях мандрівний фестиваль мандрівного кіно // Молодий буковинець. – 2015. – 20-21 лист. № 94. – С. 11.

У Художньому музеї та у галереї «SweetАрт» можна познайомитися з роботами сучасного мистецтва, представленими на міжнародній виставці «Трансформаційні моменти походження».
Нагірняк Ліна. Виставка емоцій і роздумів // Молодий буковинець. – 2015. – 20-21 лист. № 94. – С. 12.

У передруках збережено стилістику, орфографію і пунктуацію першоджерел.
Джерело фото – molbuk.ua/chernovtsy_news/102005-fotokhudozhnyky-chernivciv-pokazaly-misto-v-obyektyvi.html