БУКОВИНСЬКИЙ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ КАЛЕНДАР: 2016

Середа, 20 січня 2016року

Уже традиційно Муніципальна бібліотека ім. А. Добрянського надає інформацію про знаменні та пам’ятні дати почесних діячів Чернівців, які посутньо вплинули і впливають на духовно-інтелектуальну атмосферу міста.

Календар 2016 року містить інформацію про видатних чернівчан, для яких цей рік є ювілейним. Надані відомості дають можливість дізнатися про основні факти їхніх життя та діяльності. Це ті, хто створювали духовний світ Чернівців, збагачували місто цінними здобутками в науці, культурі, мистецтві. Ці персоналії на високому рівні здійснювали свою діяльність у різних галузях як у Чернівцях, так і поза межами України. Cеред знаних імен – митрополит Буковини, ректор університету Володимир де Репта (в миру Василь), письменники Сильвестр Яричевський, Ярослав Весоловський, Гаврило Продан, Валентин Тарнавський, Іван Синюк, Іван Діброва, викладачі університету, вчені світового рівня – доктор філології, доктор теології, професор Василь Митрофанович, професор Йоган Вробель, доктор права, професор Карл Гіллер, доктор біології та філософії, професор Євген Ботезат, видатні художники Ян Лучинський, Ед Арно, Володимир Загородніков.

Детальніше з календарем можна познайомитися, перейшовши за цим посиланням:
dobrabiblioteka.cv.ua/ua/1324631228/1452692185