Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

19.03.2016 – 25.03.2016

Актуальна думка: «Тож було вирішено створити таку експертну раду, яка би розглядала рукописи, презентаційні матеріали, обговорювала та вирішувала: варто це друкувати чи ні. Ідея – дуже чудова, як і можливість для кожного» (Юрій Чорней, «Чернівці», 24 березня 2016, №12, с. 5).

У Центрі культури «Вернісаж» відкрилася персональна виставка художника Івана Гемері «Любімо життя».
Шупеня Ольга. «Не чекаю Музи, а йду до Неї» // Погляд. – 2016. – 24 бер. № 12. – С. 14.

Чернівецькі фахівці з туризму вчетверте взяли участь у найпотужнішій туристичній біржі світу ITB-Berlin.
Синицька Наталія. Чернівці – на туристичній виставці у Берліні // Чернівці. – 2016. – 24 бер. № 12. – С. 4.

Сенатор департаменту Нор, заступник голови комісії у закордонних справах Сенату Франції Жак Лежандр у рамках «Тижня Франкофонії» здійснив лекційне турне Україною. Прочитав він лекцію і в ЧНУ ім.Ю.Федьковича. «Дипломатія впливу і діалог культур: приклад франкофонії» – такою була тема лекції пана Лежандра.
Фещук Наталія. Француза вразило, що у Чернівцях так добре знають французьку // Чернівці. – 2016. – 24 бер. № 12. – С. 5.

З метою підтримки книговидання у Чернівцях створено експертну раду, яка визначатиме вартісні для суспільства книги, які публікуватимуться за міський кошт. Про особливості цієї Програми з одним із членів експертної ради Юрієм Чорнеєм розмовляла Наталія Фещук.
Фещук Наталія. Пишіть книги! // Чернівці. – 2016. – 24 бер. № 12. – С. 5.

У передруках збережено стилістику, орфографію і пунктуацію першоджерел.