Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

Актуальна думка:
Якщо не знаєш що шукаєш
В порохні думок
Поглянь як квітка на світанні
Розпускається пелюстям
І зрозумівши що твоя загадка
Лиш дрібна мачина
Розсонценим золотоустом
Піднесешся над розпуттям

(Ігор Курилів)

На сторінках «Версій» у матеріалі Олексія Кафанова можна прочитати про буковинців, які здобули світове визнання. Це і архітектор кінотеатрів Джон Еберсон, і американська дипломатка, політик Вікторія Нуланд, і, звісно, Петер Демант.
Кафанов Олексій. Буковинці у світі // Версії. – 2016. – 18–24 серп. № 33. – С. 6-7.

З творчістю Заслуженого художника України Івана Балана знайомить мистецтвознавець Тетяна Дугаєва. Матеріал, підготовлений нею до 75-ліття митця, як завжди, вирізняється професійністю, вичерпністю і проникливістю.
Дугаєва Тетяна. Заслуженому художнику України Іванові Балану – 75 // Версії. – 2016. – 18–24 серп. № 33. – С. 12.

У виставковій залі Художнього музею відкрилася виставка Ірини Зіник «Життя барвами мрій». Мисткиня представила 45 робіт у техніці енкаустика та 5 ляльок «Тінок».
Шупеня Ольга. Іріна Зінік запрошує у «Життя барвами мрій» // Погляд. – 2016. – 18 серп. № 33. – С. 22.

У Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М. Івасюка учасниця арт-студії Олени Михайленко «Музеум» Даша Сєдова презентувала виставку «Симфонія батіку». Художниця представила 30 робіт.
Даша Сєдова презентувала «Симфонію батіку» // Погляд. – 2016. – 18 серп. № 33. – С. 22.

У Чернівецькому художньому музеї відкрилася виставка поштових листівок. «На глядацький суд виставлено надзвичайно цікаві старовинні листівки, географія яких із Заходу на Схід, з Півночі на Південь. Наймасовіше представлені Львів, Харків, Київ, Одеса, Чернівці».
Гусар Юхим. України дивосвіт // Буковинське віче. – 2016. – 18 серп. № 30. – С. 4.

У передруках збережено стилістику, орфографію і пунктуацію першоджерел.
Джерело фото – www.library.cv.ua/prezentatsiya-vystavky-hudozhnih-robit-daryny-syedovoyi-symfoniya-batiku.html