Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

27.08.2016 – 02.09.2016

Актуальна думка: «А літо вже минуло і насувалася осінь. / Осінь, осінь... […] Ще так недавно було літо. Ще так недавно надійно-весело червоніла ягода під корчем, ще так недавно говорилося — о, літо ще велике! І от нема його...» (Гнат Хоткевич «Каміння душа»).

Про друге засідання клубу «Бібліотека і місто», що працює при Муніципальній бібліотеці ім. А. Добрянського і яке було приурочене до 160-річчя Івана Франка, підготувала репортаж Наталія Фещук.
Фещук Наталія. У свої найважчі часи Франко їхав до Чернівців // Чернівці. – 2016. – 1 верес. № 35. – С. 6.

За ініціативи галеристки Наталії Богомаз у Чернівцях почав діяти Музей сучасної художньої кераміки.
У Чернівцях започаткований Музей сучасної художньої кераміки // Версії. – 2016. – 1–7 верес. № 35. – С. 8.

У музеї Чернівецького прикордонного загону відкрилася виставка відомих українських художників, які у своїх полотнах відобразили враження від перебування у прикордонних регіонах.
Мицкан Тетяна. Воєнні натюрморти на тлі карпатської природи // Буковина. – 2016. – 2 верес. № 36. – С. 4.

Про значення вишивки, її енергетику, її вплив на людину, долю, про вишивку як важливий етнокод можна прочитати у матеріалі, підготовленому Надією Макушинською.
Макушинська Надія. «Обирайте вишиванку, яка до вас проситься» // Молодий буковинець. – 2016. – 2-3 верес. № 72. – С. 10.

У передруках збережено стилістику, орфографію і пунктуацію першоджерел.

Джерело фото – www.facebook.com/photo.php (автор фото Світлана Крачило)