Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

09.01.2017 – 16.01.2017

Актуальна думка:

«Я мав причини зробити героя поляком. Мені було важливо показати, що, коли прийшла незалежна Україна, він одразу прийняв українське громадянство. Він став політичним українцем. А проблема багатьох українців, що вони досі політично себе так не позиціонують. Я вважаю, що нам треба думати про те, що наша держава має бути побудована на політичному громадянстві, бо ми багатонаціональна держава. В тому числі – і Чернівці…» (Максим Дупешко, письменник, Чернівці, 2017, 12 січня №1-2, С. 6.)

Відкрилася виставка творів відомого скульптора Володимира Гамаля у Художньому музеї, яка триватиме до 20 лютого.

Гринюк В. «Теми робіт мені підказує Всевишній» // Молодий буковинець. – 2017. – 13-14 січ. № 4. – С. 12.

Янушевська Анна. «Бібліотека» скульптора Володимира Гамаля // Буковина. – 2017. – 13 січ. № 3. – С. 4.

Другий обласний конкурс читців творів Юрія Федьковича відбувся в меморіальній оселі найбільшого поета Буковини – Юрія Федьковича.

Черняк Людмила. «О, Москво, ти несита крови» // Буковина. – 2017. – 13 січ. № 3. – С. 4.

Колись популярним було збирати марки, тепер – відсилати листівки. Про цікаве захоплення, обміном листівками по всьому світі.

Козменко Віталія. Посткросинг: обмінюємося листівками // Погляд. – 2017. – 12 січ. № 2. – С. 10.

Максим Дупешко – про дебютний роман, Чернівці як прекрасне тло для письменників та власну бібліотеку, в якій немає жодної російськомовної книжки.

Фещук Наталія. Про велике кохання у Чернівцях // Чернівці. – 2017. – 12 січ. № 1-2. – С. 6.

У передруках збережено стилістику, орфографію і пунктуацію першоджерел.
Джерело фото – Вікіпедія робота Володимира Гамаля "Композиція з пташкою"
Підготувала Інна Лакуста