Культпростір Чернівців. Огляд за місцевою періодикою

Хай вас Бог оберігає
І щодень благословляє! "

Михайло Ревуцький

Про материнську любов і турботу шкільної мами, педагога і вихователя Марію Юрівну Кисельову.
Керер – Ластівка Марія. Незгасаючий вогонь материнської любові.
// Буковинське віче. – 2017. – 11 травня. № 16. – С. 1.

«Все почалося з кохання…» Письменник Василь Мельник, автор більше 30 ти книжок прози, багатьох п’єс та кіносценаріїв, розповідає про себе, свою письменницьку спадщину та людську долю.
Гузар Юхим. «Гніздо горлиці» - зіркова корона Василя Мельника. // Буковинське віче. – 2017. – 11 травня. № 16. – С. 1.

10 травня в Чернівцях відкрито пам’ятну дошку видатному вченому. Юристу. Науковцю, засновнику соціологічної школи права, декану юридичного факультету , ректору Чернівецького університету Євгену Ерліху.
Памяті Євгена Ерліха. // Буковинське віче. – 2017. – 11 травня. № 16. – С. 1.

Стаття Олени Логінової про спадщину Володимира Івасюка, програми музичних шкіл та вшанування пам’яті чернівецького композитора.
Логінова Олена. Музикою людина рятується від духовної самотності. // Буковинське віче. – 2017. – 11 травня. № 16. – С. 2.

Стаття доцента кафедри української мови та літератури ЧНУ Світлани Кирилюк до 60- літнього ювілею митця, який свого часу працював у редакціях газет Сторожинця, Глибокої, Вижниці та його літературну спадщину.
Кирилюк Світлана. Творча доля поета Юрія Петращука. // Буковинське віче. – 2017. – 11 травня. № 16. – С. 2.

Про чернівецький обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України 2017»
Дудчак Тетяна. Всеукраїнський конкурс дитячого читання. // Буковинське віче. – 2017. – 11 травня. № 16. – С. 3.

У центрі культури « Вернісаж» відкрилась виставка художників Олексія та Ольги Карлових, основною темою робіт, яких є Чернівці та Австрія.
Карачко Степан. Імпреза чернівецьких художників. // Буковинське віче. – 2017. – 11 травня. № 16. – С. 4.

Новела екс -прокурора Чернівецької області « Цінний подарунок».
Поцілуйко Віталій. Цінний подарунок // Буковинське віче. – 2017. – 11 травня. № 16. – С. 4.

Стаття художника – проектанта, заслуженого діяча мистецтв України про пам’ятники, які прикрашали Центральну площу Чернівців.
Гордіца Іван. У кожної влади свої символи. // Буковина. – 2017. – 12 травня. № 20 . – С. 2.

Про відвідини літературним критиком Євгеном Бараном Чернівецької Муніципальної бібліотеки А. Добрянського.
Янушевська Анна. Євген Баран про книги і якісні тексти. // Буковина. – 2017. – 12 травня. № 20 . – С. 4.

Журналістка Надія Будна описує Чернівці початку ХХ століття, коли на зміну закритому салонному життю приходить інше – відкрите в кав’ярнах та ресторанах. « Іхні власники робили все для того, щоб підняти імідж закладів та привабити публіку…Тут збиралися найбагатші вельможі, пила каву Леся Українка.»
Будна Надія. Власники кав’ярні «Габсбург» вчилися в Європі // Молодий буковинець. – 2017. – 12 травня. – С. 6.

У квітні минуло 130 років від дня народження чернівецької піаністки та скрипальки Наталії Лянг – Пігуляк, подруги Ольги Кобилянської.
Будна Надія. Навчалася в учня Ференца Ліста // Молодий буковинець. – 2017. – 12 травня. – С. 6.

18-19 травня у стінах костелу Найсвятішого Серця Ісуса пройде благодійний фестиваль класичної музики. Для присутніх виступатимуть студенти училища культури і мистецтв ім. С. Воробкевича. Кошти вони збирають на відновлення пам’ятки.
Антонюк Маріанна. У Чернівцях відбудеться «Воробкевич-Фест» // Версії. – 2017. – 1-17 травня. №19. – С. 1.

Чорна Оксана. Молоді чернівецькі письменники, поети, літературознавці про маму. // Версії. – 2017. – 1-17 травня. №19. – С. 5.

Про презентацію книги літературознавця Інги Кейван « Система координат
( Просторова симфонія)Анатолій Добрянський», яка відбулась 10 квітня в Муніципальній бібліотеці А. Добрянського.
Голосом Анатолія Добрянського // Версії. – 2017. – 1-17 травня. №19. – С. 8.

Про проблемні місця в туристичній індустрії міста розповідають екскурсовод Марія Паламарюк та в.о. нач. Відділу туризму міської ради Микола Нікуліца.
Задністровський Олесь Туристів стримують погані дороги // Погляд.. – 2017. – 11 травня. №19. – С. 8.

Чернівчанка Уляна Кінаш в Італії навчається оперному співу.
Шупеня Ольга. Наша красуня голосом підкорює Італію // Погляд.. – 2017. – 11 травня. №19. – С. 12.

На території кінно- спортивного клубу «Троя» у Реваківцях на Кіцманщині відбувся перший фестиваль середньовічної культури « Троя- фест»
Гринюк В.» Мій лицарський обладунок вартує 100тисяч»// Молодий буковинець.. – 2017. – 12-13 травня. №38 . – С. 12.

У Чернівцях відкрили дві меморіальні дошки декану юридичного факультету і ректору Чернвіецького унівенрситету Євгену Ерліху .
Фещук Наталія. Ректор, який знав десяток іноземних мов// Чернівці. – 2017. – 11 травня. №19 . – С. 2.

Артисти з Будапешта півтора року гастролювали світом із аріями з оперети « Королева чардаша». У Чернвіцях був завершальний концерт.Його було пресвячено торіччю «Сільви» засновника віденської оперети Імре Кальмана.
Фещук Наталія. Угорська « Сільва»: остання гастроль у Чернівцях // Чернівці. – 2017. – 11 травня. №19 . – С. 11.

У передруках збережено стилістику, орфографію і пунктуацію першоджерел.

Джерело фото
sk.pinterest.com/pin/40110252910827010/