NEW «Петер Демант: дивись, читай, пізнавай...» NEW «Буковина, її минуле і сучасне» Париж; Філадельфія; Детройт; Зелена Буковина, 1956.
Новини
10.08.2012
Культпростір. Події

Культпростір. Події

Властиво, усі ми одним миром мазані. Але після цієї знаменної події люди мають звичку розходитись своїми стежками. Тому так різноманітно виглядають долі і щоденні новини, справи з понеділка та п’ятничні зледащо сказані кпини. Згодом це все осідає в серцях та виявляється в подіях і творах мистецтва, в історії та надії на майбутнє. З нами залишаються вічна музика, добрі книги та розумні думки, що й демонструє набір культурних новин.  
далі ...
03.08.2012
Культпростір. Події

Культпростір. Події

Правда про таланти така: найпершим зауваженням буде те. що вони є. І є таланти, переважно завжди, - у Чернівцях. Що ж до талановитих новин у пресі – вони, цього тижня, стосуються художників, музикантів та письменників. І також чернівчан, які всю цю братію цінують та стежать за змінами в мистецькому житті нашого літнього міста.  
далі ...
02.08.2012
«У салонах меломанів».

«У салонах меломанів».

Під такою назвою в читальній залі Муніципальної бібліотеки ім. А.Добрянського розгорнута виставка з нагоди 170-річчя від дня народження чеського і українського композитора, музичного діяча, скрипаля і педагога Адальберта (Войтеха) Гржімалі (Hrimaii, 30.VII 1842 – 15.VI 1908).  
далі ...
20.07.2012
Культпростір подій

Культпростір подій

Минулих вихідних Чернівці традиційно ярмаркували. Цього року Петрівський ярмарок тривав два дні і його дійство відбувалося на всіх площах міста. Городяни і гості могли придбати необхідні товари, витвори мистецтва й звичайно послухати багато музики і співів на всі смаки, які дарували митці закладів культури міста. А ще в ці дні відбулося театралізоване дійство «Свято буковинської сорочки», фольклорне свято «Буковинські зустрічі».  
далі ...
13.07.2012
Культпростір. Події

Культпростір. Події

 В тижні, що минає, найбільше уваги в культурному просторі Чернівців місцеві часописи приділили власне збереженню архітектурної спадщини міста, людей, які творили і продовжують творити його неповторну ауру. 
далі ...
07.07.2012
 Культпростір. Події

Культпростір. Події

Липень, як середина літа, цілковито підтвердив свій статус найспекотнішого місяця. Жара дошкуляє всім і тому тема виживання на часі знайшла своє місце на сторінках всіх місцевих видань. Але навіть попри це все-таки є приємні культурні новини, про які пишуть на сторінках часописів.  
далі ...
07.07.2012
Мойсеєвий читацький путівник

Мойсеєвий читацький путівник

 Бойченко О. Мої серед чужих. Читацький путівник для дітей старшого шкільного та молодшого студентського віку. – Чернівці: Книги-ХХІ, 2012. – 320 с.
далі ...