NEW «Петер Демант: дивись, читай, пізнавай...» NEW «Буковина, її минуле і сучасне» Париж; Філадельфія; Детройт; Зелена Буковина, 1956.
Новини
20.04.2012
Культпростір. Події

Культпростір. Події

Наче вже всі позвикали христосатись і повідвідували родичів, провели у минуле вихідні й заручились духовним піднесенням на нові вихідні. А ось культурних подій не густо і не всі. що є - втішні. Ну, що ж... «Дух Буковини – симбіоз стилів та культур народів» - читаємо у нинішньому числі «Буковинського віча». Поважно киваємо на знак згоди – не культурні події, зате культурні народи...  
далі ...
15.04.2012
Щиро вітаємо Вас зі Світлим Днем  Христового Воскресіння!

Щиро вітаємо Вас зі Світлим Днем Христового Воскресіння!

Нехай чудесне свято Великодня дарує любов та злагоду, щирість та добро у взаєминах!  А Великодні передзвони приносять у Вашу оселю радість і спокій, чисті помисли і благородні задуми! Веселих свят, смачної паски, доброї ковбаски та красної писанки!  
далі ...
13.04.2012
Культпростір. Події.

Культпростір. Події.

 Страсний тиждень у культурі відзначився зануренням в людські цінності. Журналісти звертали увагу на особистісні й загальні цінності, внутрішні потреби людей, навіть готуючи подієві матеріали й інтерв’ю. А справи культурні не так аж і постять, скажу я вам. Маємо театральну прем’єру, кілька цікавих інтерв’ю і величезну писанку на Театральній площі.
далі ...
12.04.2012
Великодня писанка – символ життя

Великодня писанка – символ життя

До світлого свята Великодня православні та католики пускають в серце гармонію та готують свої оселі до весняного оновлення й звертаються до джерел духовності, краси, пам'яті. Зі скарбниці найновіших книг про українські традиції та звичаї святкування Святої Пасхи, малювання писанок, крашанок, крапанок і народні взори цього незвичайного у своїй красі та символізмі мистецтва, у читальній залі Муніципальної бібліотеки відкрита святкова виставка.  
далі ...
06.04.2012
Культпростір. Події

Культпростір. Події

В нашій ситуації в країні найкращий вихід мислячим людям білити й чепурити житло до Великодня та втішатись безсмертям душі. А то всіляко може бути. З політикою, економікою та соцстрахуванням – тим більше. А ось культурні новини в більшості позитивні й вселяють надію. Особливо цього тижня – тут і книжкові новинки, й художні виставки, і музика, і поезія... і 58-кілограмова писанка.  
далі ...
30.03.2012
Культпростір. Події

Культпростір. Події

Цього тижня до по весняному прохолодних Чернівців завітав не хто інший як посол Німеччини Ганс-Юрґен Гаймзьот. Дипломатичності пана посла не було меж. Від політичних, економічних та культурно-туристичних питань все був один висновок – наше місто виглядає як стара добра Європа. Двозначно, скажу вам, двозначно. Яка це «стара Європа»? Та що кохається в архітектурі, мистецтві, науков-технічних новинках та якісному одязі, чи та, на вулицях міст якої розкидано сміття й стічні канави прикрашають центральні проспекти? Дзенівське запитання, майже, як тема Євросоюзу... А все ж, культурні події в нас найменш вразлива множина.  
далі ...
28.03.2012
Німецькомовна література про Буковину

Німецькомовна література про Буковину

Австрійський науковець Kurt Scharr (Курт Шарр) завітав днями до «доброї бібліотеки» з ошатним виданням своєї докторської дисертації «Die Landwirtschaft Bukowina. Das Werden einer Region an der Periferie 1774 – 1918» (Сільське господарство Буковини).  
далі ...